Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
K150

Кришки для консервування I-Кг 8-82

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 2,50 грн.
Кришки для консервування  I-Кг 8-82
Кришки для консервування  I-Кг 8-82
Технічні характеристики:
Код товару K150
Діаметр 85.5(мм)
Висота 14.5(мм)
Вага 10(г)

Кришки для консервування I-Кг 8-82 використовуються при заготівлі овочів і салатів, при приготуванні консервації з ягід (варення, компот) та м'яса тварин або риби. Піком продажів є період з середини літа до першої половини осені, коли виконується основний обсяг збору врожаю ягідних, фруктових і овочевих культур.

Кришки для консервування виготовляються з харчових полімерів, які протягом багатьох років експлуатації не змінюють своїх якостей, не впливають на смак консервованого продукту. Кришка для консервування виконана з товстослойного пластика, має рельєфную форму, завдяки якій надійно і герметично закатує банку, створюючи в середині вакуумну середу. Термін придатності консервованого продукту залежить від його типу, складу, способу і часу обробки.

Виробництво виконується у виробничих приміщеннях, оздоблених сучасним автоматичним і напівавтоматичним обладнанням, що, в поєднані з суворим покроковим контролем, забезпечує бездогану якість продукції, що виготовляється, яка користується довірою кінцевих споживачів вже більше 15 років. Усі найменування продукції виробництва компанії «Мед», в тому числі і кришки для консервування, мають санітарно-гігієнічні заключення і паспорта якості.

Вгору ↑