Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
K152

Кришка зливна

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 2,50 грн.
Кришка зливна
Кришка зливна
Технічні характеристики:
Код товару K152
Діаметр 85(мм)
Висота 28(мм)
Вага 13(г)

У повсякденному житті дуже часто господині зустрічаються із необхідністю процідити різні рідини від великих домішок. У таких ситуаціях незамінним помічником є ​​зливна кришка.

Фірма «Мед» виробляє на замовлення зливні кришки. Виготовляємо кришки із екологічно чистого, харчового поліетилену високого тиску, за допомогою сучасного автоматизованого обладнання, яким оснащена наша продуктивна база. Зливна кришка безпечна в разі контакту із харчовими продуктами, має необхідні санітарно-гігієнічні висновки.

Кришка зливна – це практичний господарський предмет, який представляє собою звичайну пластикову кришку на стандартну банку, тільки із отворами.

Зливні кришки займають гідне місце серед інших кухонних аксесуарів. Подібні кришки відрізняються ергономічною формою – вони мають щілини для зливу і носик, який спрощує процес переливання, направляючи струмінь. Такі кришки щільно насаджуються на горловину банки. У разі відкривання банки зливна кришка легко знімається, завдяки спеціальному вушку, за яке зручно тягнути.

Пластикова зливна кришка володіє витривалістю до перепадів різних температур, тому її можна використовувати, як для холодних, так і для гарячих рідин. В основному така кришка застосовується для проціджування компотів, щоб ягоди не потрапляли в кухоль.

Кришка зливна виробництва фірми «Мед» володіє цілим рядом переваг:

  • придатність контакту із харчовими продуктами;
  • висока міцність та гнучкість;
  • ергономічність форми;
  • простота в експлуатації;
  • не вступає у взаємодію із хімічними речовинами – сольові розчини, кислоти і т. д.;
  • не деформується при високих або низьких температурах;
  • допускається миття в посудомийній машині;
  • низька вартість

Замовити зливні кришки можна в менеджерів фірми «Мед» за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Оптовим і постійним клієнтам пропонуємо спеціальні умови співпраці.

Вгору ↑