Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
K156

Пробка винна

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 1,00 грн.
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Пробка винна
Технічні характеристики:
Код товару K156
Діаметр 28.6(мм)
Висота 19(мм)
Вага 2.5(г)

Пробка винна має не таке маленьке значення, як може здатись на перший погляд. Здавалося б, що тут може бути складного? Адже головна функція пробки - закупорити пляшку з вином. Вірно, головна, але не єдина. Від того, чи правильно підібрана винна пробка під той або інший сорт вина, чи дотримано правила закупорювання, і нарешті, від якості самої пробки залежить смак, якість і тривалість терміну його придатності.

Кожен виробник-винороб повинен серйозно поставитися до питання вибору виду винної пробки, а також постачальника-виробника, щоб уникнути ризику втрати чи зміни цінних якостей виготовленого вина, які спочатку були закладені при виробничому процесі.

Пробка винна, яку пропонує компанія «Мед», виготовляється з харчового поліетилену високого тиску, і спеціально призначена для надійної закупорки скляних пляшок з вином.

Пробка винна поліетиленова герметично запечатує пляшку, не пропускає вологу і повітря, ніяким чином не впливає на смак та якість вина, легко витягується з горлечка. Крім того, пробки з поліетилену мають економічно привабливу вартість, що безумовно позитивно впливає на кінцеву вартість продукту, роблячи її конкурентоспроможною.

Вгору ↑