Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Рейка

(068) 277-97-97

Написати нам

Рейка

Наша фырма пропонує послуги виготовлення і реалізації дерев'яних рейок на замовлення.

Завдяки сучасному, високотехнологічному обладнанню, деревообробний цех нашої компанії виконує повний спектр послуг по виготовленню різних видів пиломатеріалів, серед яких: дерев'яна вагонка, блок-хаус, імітація бруса, дошка обрізна / необрізна.

Дерев'яна рейка або рейка монтажна представляє собою пиломатеріал, який використовується у вигляді невеликої каркасної планки. Монтажні рейки застосовують для спорудження риштувань під вагонку, блок-хаус, імітацію бруса. Подібні рейки необхідні для виробництва меблів, також для виготовлення віконних і дверних конструкцій, елементів огорожі і т. д.

Пропонуємо на замовлення легку та зручну в установці монтажну рейку.

Надаємо дерев'яну рейку такого перерізу:

  • 10х20 мм
  • 20х40 мм
  • 20х50 мм
  • 25х50 мм
  • 40х40 мм
  • 40х50 мм
  • 50х50 мм

можливе також індивідуальне замовлення нестандартних розмірів.

Дерев'яна рейка, як правило, виготовляється із хвойних порід дерев.

Фірма виробляє монтажну рейку із якісної екологічно чистої деревини таких порід, як сосна та ялина, які володіють усіма необхідними технічними та механічними характеристиками, а також відрізняються своїми позитивними зовнішніми властивостями: красива природна текстура, міцність і твердість, відсутність сучків та червоточини, високий рівень стійкості до загнивання і розтріскування, природний аромат.

Фахівці нашої фірми проведуть для Вас докладну консультацію про оформлення та вартість замовлення, а також підкажуть у виборі розмірів та профілів дерев'яної рейки.

Співпраця з нами – це взаємна довіра, досягнення бажаного результату в найкоротші терміни та якість за самими прийнятними цінами.

За більш детальною інформацією звертайтеся до наших менеджерів, за номерами телефонів, вказаними на сайті.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑