Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Деревяні крокви

(068) 277-97-97

Написати нам

Деревяні крокви

Дерев'яні крокви - це необхідний матеріал, що використовується при монтажі дахів будинків. Основною функцією крокв є утримання навантаження від ваги всієї покрівлі. При їх виготовленні за бажанням клієнта або через особливості технічного завдання, використовуються колоди та пластини, а також бруси та дошки. Наша компанія протягом останніх років активно розвиває деревообробне виробництво, яке виготовляє різнопланову продукцію з натурального дерева. Дерев'яні крокви для вашої даху повинні бути ідеальними, що забезпечить довговічність та надійність даху. Важливим етапом підготовчих робіт при виготовленні крокв є підбір матеріалів. Наші клієнти абсолютно різні - одні хочуть зробити дешеві крокви, інші роблять ставку на якість. Наші фахівці готові надати професійну консультацію з питань правильного підбору довговічних матеріалів та розрахувати вартість замовлення в залежності від розміру партії крокв та використовуваного матеріалу.

Деревина для виготовлення крокв підбирається виходячи з певних характеристик. Однією з таких характеристик є рівень сухості деревини. За цим показником деревина може бути розділена на три категорії: сира (з вологістю більше 25%), напівсуха (20-25%) і суха (з вологістю не більше 18%).

Дерев'яні крокви можуть бути виготовлені з деревини хвойних або листяних порід, при цьому слід враховувати сезон їх заготівлі. У нашій роботі ми зазвичай використовуємо місцеві породи дерев: дуб, ясен, сосна, ялина. Вибір матеріалу для виготовлення крокв залежить від ваги майбутньої покрівлі. Так, при використанні бітумної черепиці або металочерепиці, які відрізняються легкою вагою, підійдуть соснові крокви. Також сосну використовують для виготовлення крокв під важкі матеріали - натуральну черепицю.

Дерев'яні крокви можна замовити у фахівців нашої компанії. Ми допоможемо вам виготовити якісну основу вашої даху, який буде служити довго. На нашому сайті ви можете знайти контактні дані менеджерів, відповідальних за даний напрямок. Вони допоможуть вам вирахувати ціну на партію товару та визначитися з матеріалом для виготовлення замовлення.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑