Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дерев'яні альтанки

(068) 277-97-97

Написати нам

Дерев'яні альтанки

Наша фірма виготовляє дерев'яні альтанки під ключ.

Дерев'яні альтанки призначені для комфортного відпочинку на природі, зазвичай їх розміщують в саду чи на прилеглій до будинку території. Альтанки з дерева прикрашають територію вашого будинку та можуть вкрити вас від негоди. Дуже часто в альтанках передбачають місце для приготування їжі. Такі альтанки зазвичай більше звичайної садової, вони призначені для великої кількості людей.

Дерев'яні альтанки розрізняються за формою, зовнішнім виглядом, способу побудови і матеріалу, використаного в будівництві. Наша компанія працює з деревиною високої якості, вирощеної на території Україні. В основному для будівництва ми використовуємо деревину дуба, липи, ялини, сосни та інших місцевих порід дерев. Красива текстура деревини надає готовій будівлі надзвичайну привабливість.

Залежно від можливостей наших клієнтів ми пропонуємо різноманітні дерев'яні альтанки з нашого портфоліо. Наші фахівці виготовили ряд різноманітних альтанок із зрубу, бруса, обшитих блок-хаусом, тощо. Ми можемо підібрати дизайн вашої альтанки відповідно до дизайну будинку, в національному стилі, декоровану дерев'яними елементами. Також ми можемо пристосувати альтанки для певних цілей - відпочинку, прийому їжі, посиденьок. Альтанка може бути різної форми та розмірів. Оскільки дерево є корисним для організму, альтанки стають усе більш популярними.

Ми виготовляємо матеріали для будівництва альтанок з високоякісної деревини та піддаємо її ретельній обробці й просушуванню. Ми приймаємо замовлення на дерев'яні альтанки по макету замовника, а також за нашими готовими проектами. Дерев'яні альтанки вдало впишуться в будь-який сад або територію біля кафе чи ресторану.

Дерев'яні альтанки дуже часто замовляють ресторатори для збільшення кількості гостей, яких може вмістити заклад. У теплий період року альтанки активно використовуються відпочиваючими. При замовленні альтанок слід враховувати особливості прилеглої території. Для успішного проектування необхідно запросити фахівців для дослідження території та оцінки її плюсів і мінусів.

Замовити дерев'яні альтанки можна, зв'язавшись із співробітниками нашого деревообробного цеху за телефонами, вказаними на сайті.

Ви отримаєте консультацію фахівця, вам допоможуть визначитися з вибором типу альтанки і матеріалу для її виготовлення.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑