Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дошка для підлоги

(068) 277-97-97

Написати нам

Дошка для підлоги

Наша фірма пропонує виготовлення дошки для підлоги за найвигіднішими цінами.

Наші виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням, яке дозволяє швидко і якісно здійснювати високоякісні, з ідеально геометричними формами дошки для підлоги, без яких-небудь дефектів поверхонь. Товар повністю відповідає критерію «ціна-якість».

Дошка для підлоги - традиційний, класичний варіант покриття для підлоги в будь-яких приміщеннях. Дерево здавна використовувалося в різних ремонтно-будівельних роботах. Деревина зарекомендувала себе як надійний, міцний і якісний матеріал, який відрізняється не тільки високими технічними характеристиками, але й має привабливий естетичний вигляд. Натуральна текстура дерева надає будь-якому інтер'єру і екстер'єру неповторного вигляду.

Дошка для підлоги виготовляється з натуральних деревних порід. Як правило, найбільш широкого застосування знаходять такі породи як ясен, сосна і дуб. Дошку підлоги можна використовувати в якості чорнового варіанту підлоги, як основу під пластикові плити або килимові покриття. Якщо ж Ви замовите шпунтовану дошку, з цінних порід, Ви отримаєте шикарну, ґрунтовну підлогу, яка прослужить Вам протягом багатьох років. Дошка для підлоги - по праву вважається покриттям вищого класу.

Універсальність і практичність дошки для підлоги полягає також у тому, що її можна використовувати як в квартирах, так і заміських будинках, котеджах, ресторанах, лоджіях і офісних приміщеннях. За властивостями і зовнішнім виглядом, даний матеріал абсолютно не поступається дорогій плитці або паркету.

Дошка для підлоги - екологічно чистий матеріал. Він забезпечує висококласну шумоізоляцію і низьку теплопровідність, вологостійкість і максимально високу ступінь зносостійкості. Одного разу зробивши подібну підлогу, Ви на багато років забудете про цю проблему. Профіль «шип-паз», дозволяє чітко і швидко стикувати дошки, що значно спрощує процес монтажу, і не віднімає багато часу та зусиль. Найголовніше - добре і ретельно підготувати основу. Укладання дошки абсолютно недопустиме на м'який ковролін, погано закріплений лінолеум і на стару, дощату підлогу.

Якщо Ви бажаєте придбати дошку для підлоги, але не до кінця визначилися, якою саме вона повинна бути, зверніться до наших фахівців. Вони порадять і допоможуть Вам підібрати найбільш підходящий варіант. Ми гарантуємо якість і надійність за найбільш прийнятною ціною.

Пропонуємо вигідні умови для оптових покупців.

 

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑