Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Блок-хаус

(068) 277-97-97

Написати нам

Блок-хаус

Наша фырма пропонує виготовлення блок-хаус високої якості та за помірними цінами.

Якість виробленого матеріалу, безпосередньо залежить від використовуваного устаткування і технологій. Наше виробництво оснащене сучасними пилорамами і сушками, які гарантують випуск надійних пиломатеріалів. Ми маємо в своєму розпорядженні власну виробничу інфраструктуру та склади, що також є важливим чинником, який допомагає виготовляти та реалізовувати матеріали найвищої якості за прийнятними цінами. Ми пропонуємо своїм клієнтам зручну систему оплати та вигідні умови.

Що означає термін «блок-хаус» і для чого саме застосовується цей будівельний матеріал. Незважаючи на гарне, іноземна назва, значення цього терміна досить просте і нехитре - це один з різновидів вагонки. Виготовлення блок-хаус, має на увазі виробництво обробної дошки, лицьова поверхня якої зроблена під оциліндрований брус. Її можна використовувати, як для внутрішньої, так і зовнішньої обшивки, тому ми випускаємо дошки різної товщини і ширини. Наприклад, Ви бажаєте додати своєму будинку нового виду. За допомогою блок-хаус це досить просто. Обшивши свою будівлю блок-хаусом, Ви зможете створити ілюзію будинку, побудованого з повноцінного дерев'яного зрубу. Даний вид обробної дошки ідеально підходить для обшивки бань, дач, котеджів та заміських будинків, і часто застосовується для декоративного оформлення різного роду веранд (відкритих, закритих), саун, альтанок і літніх будиночків.

Для виготовлення блок-хаус використовують деревину без серцевини, найвищої якості. Процес розпилювання колоди, відбувається за чітко розробленим планом «квадрат у колі». Таким чином, з внутрішньої частини колоди, виготовляють плоску дошку і брус, а зовнішня, розрізається на чотири заготовки під блок-хаус. Відбираються тільки ті дерева, які не мають сучків, але випадають, залишаючи при цьому дірки в дошках. Найбільш підходящими породами дерева для виготовлення блок-хаус вважається сосна і ялина. Даний матеріал характеризується високою міцністю, служить впродовж тривалого часу і не піддається розтріскування.

Облицювання приміщень, використовуючи блок-хаус, зручний і практичний спосіб, оновлення інтер'єру та екстер'єру. Екологічно чистий матеріал, який утеплить об'єкт, а також додасть йому незвичайного виду.

Якщо Ви хочете зробити замовлення, або у Вас виникли питання, звертайтесь до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑