Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Брус

(068) 277-97-97

Написати нам

Брус

Виготовлення бруса - актуальна і популярна, на сьогоднішній день, послуга.

Будинки з брусу, набувають все більшої популярності. З чим це пов'язано? Швидкі терміни будівництва, екологічно чистий матеріал, прийнятна ціна – саме ці фактори, привертають все більше і більше клієнтів останнім часом. Сучасна і модна тенденція побудови будинків з брусу, крім усього іншого, практична у багатьох відношеннях.

Так, наприклад, якщо Ви вирішили побудувати будинок з брусу, у вас відразу ж відпадає проблема оформлення, як інтер'єру, так і екстер'єру. Природна, неповторна текстура дерева, надає особливого унікального вигляду. Будинки з виготовленого бруса гарантують оптимальний рівень вологості повітря і забезпечують природну вентиляцію. Дерево також характеризується як матеріал, який надійно та надовго зберігає тепло.

Особливою популярністю користується послуга виготовлення оциліндрованного брусу. Як правило, для виробництва даного виду брусу, рекомендується використовувати сосну, яка відрізняється високими технічними характеристиками. Виготовлення бруса - оптимальне рішення задачі, при побудові будинків, котеджів, літніх будинків, а також лазень, саун і альтанок. Наша фірма володіє всім необхідним, сучасним високотехнічним обладнанням, яке дозволяє виробляти якісний та надійний продукт.

Процес виготовлення бруса починається зі спеціальної обробки деревини на пилорамному верстаті. Механізм спочатку відокремлює серцевину колоди від кори, а потім сировина переправляється на оциліндровочний верстат. Там, процес обробки брусу відбувається в декілька етапів. Вся робота на верстаті автоматизована, чітко налагоджена і постійно знаходиться під контролем наших спеціалістів. У результаті, колода має ідеальну, рівну форму. Це один із суттєвих моментів, оскільки саме форми і розміри мають ключове значення.

Наша фірма пропонує послугу виготовлення бруса і гарантує виробництво матеріалу найвищої якості, за найбільш вигідними і прийнятними цінами.

Переваги побудови об'єктів з бруса очевидні. Ви дійсно отримаєте надійний і дpовговічний продукт, який буде радувати Вас, а також принесе здоров'я, бадьорість і гарний настрій.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑