Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Виготовлення дерев'яних дверей

(068) 277-97-97

Написати нам

Виготовлення дерев'яних дверей

Ви бажаєте придбати нові міжкімнатні або вхідні двері, але не визначилися з вибором виробника? На сьогоднішній день, кількість фірм та організацій, які пропонують двері дуже велика, тому зовсім не дивно, що потенційний клієнт губиться і не може відразу визначитися з остаточним вибором. Як правило, основними вимогами до такого продукту як двері дуже прості: це краса і надійність.

І справді, з незапам'ятних часів основна роль дверей була гранично функціональною, тобто захист мешканців будинку. Окрім того, двері чітко окреслювали особистий простір. Нині двері не тільки оберігають, але і є самим безпосереднім елементом декору і дизайну, який покликаний, також створювати цілковите відчуття затишку і комфорту. За допомогою дверей, ви також зможете в новому стилі уявити свій простір, який здобуде унікального і оригінального вигляду. Це однаково стосується як вхідних, так і міжкімнатних дверей. Двері повинні поєднуватися з інтер'єром квартири, будинку, офісу і т.д. Все більше і більше господарів воліють купувати продукцію, яка відрізняється не тільки високими технічними характеристиками, але характеризується довершення формою, художнім оформленням та бездоганним стилем.

Дерев'яні двері стануть не просто дверима, а естетичним і абсолютно гармонійним доповненням до затишної атмосфери інтер'єру. Фірма «Мед» пропонує виготовлення дерев'яних дверей під замовлення. Двері вхідні, міжкімнатні, для будинків, котеджів, квартир і т.д. Пропонуємо розробку дизайну проекту дверей. Кваліфіковані фахівці дизайнери, у відповідності з усіма Вашими побажаннями та вимогами, створять проект, який буде зданий у виробництво, безпосередньо після Вашого твердження.

Виготовлення дерев'яних дверей виконується з різних порід дерев в залежності від побажань клієнта. Стиль виробу також повністю залежить від Вас. Чи буде це сувора класика, або елегантний, але в той же час простий модерн, обирати Вам. Ми готові втілити в життя найсміливіші Ваші ідеї. Ми виготовляємо продукцію з екологічно чистого матеріалу, на сучасному високотехнологічному обладнанні, яке дозволяє виконувати роботи будь-якого рівня складності. На базі лазерного верстата з ЧПУ можливе нанесення різних художніх елементів на двері.

Пропонуємо на вибір деревину дуба, ясеня, а також інших порід, з яких можна буде виготовити дерев'яні двері різних видів. Подібна різноманітність матеріалу, дозволяє замовнику максимально точно підібрати те, що йому найбільше підходить, як за зовнішнім оформленням, так і по ціновій категорії. Фірма «Мед» пропонує найвигідніші ціни на виготовлення товарів з дерева. Пояснюється це тим, що ми самі є виробниками. У роботі використовуємо тільки якісну сировину, надійну фурнітуру і аксесуари.

З питань замовлення звертайтесь до наших менеджерів, які нададуть вам всю необхідну інформацію і дадуть відповіді на Ваші запитання.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑