Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Доски

(068) 277-97-97

Написати нам

Доски

Виготовлення дощок різних видів і профілів пропонує наша фірма.

Дошка широко використовується в різних ремонтно-будівельних роботах. Це і виготовлення парканів, і будування коттеджів, і численні зовнішні роботи тощо. Дуже часто, дошка використовується в якості покриття для підлоги. Сучасні технології, надійне обладнання, та якісний матеріал дозволяє нам пропонувати своїм клієнтам широкий спектр послуг. Наша фірма здійснює виробництво різних пиломатеріалів, серед яких, дошки підлоги, обрізні і необрізні дошки, паркетні дошки і брус, з різних деревних порід, яка підбирається відповідно до експлуатаційного призначення дошки.

Як правило, для виготовлення дощок застосовуються хвойні породи дерев, наприклад, ялини і сосни. Ці деревини, відрізняються якісними механічними і зовнішніми властивостями, такими як, гарна природна текстура, природний аромат, твердість і надійність, високий рівень міцності до розтріскування і загнивання. У цілому, для того, щоб вибрати відповідну дошку, варто в першу чергу звернути увагу на її зовнішній вигляд. На деревині не повинно бути червоточин, гнилі, сучків або яких-небудь інших дефектів, які можуть порушити однорідність сировини. Деревина ділиться на I, II, III сорт, залежно від зовнішнього вигляду.

Пропонуємо також виготовлення дощок обрізних та необрізних.

Дошка обрізна - виготовляється з обзолом, який не перевищує встановленого значення (обзол - це край дошки, який вирізаний з колоди, але не обрізаний по краях). Даний вид дощок не має кори на бічних кромках, і ширина, як правило, більше подвійної товщини.

Дошка необрізна - має трохи обпиляні або зовсім не обпиляні кромки. Характерною особливістю даного виду дошки, є кора на бічних кромках. Необрізну дошку використовують для різних теслярських зовнішніх робіт - обшивка несучих елементів конструкцій, настилання та інше.

Виготовлення дощок здійснюється на якісних пилорамних верстатах і проходить усі необхідні виробничі етапи. Ми гарантуємо високу якість продукту. Клієнт сам зможе підібрати необхідну породу деревини, а також замовити потрібний розмір. Наші фахівці порадять Вам найкращий варіант. Готова дошка, може бути як висушеної на спеціальному обладнанні, так і мати природний рівень вологості. Як правило, використання штучної сушки зменшує рівень вологості до 8%. Виготовлені дошки зберігаються в штабелях, попередньо відсортовані за розміром. Сам штабель влаштований таким чином, щоб залишалося місце для вільного проходження повітря, оскільки це важливо для повітряної сушки. Для додаткового захисту від атмосферної вологи, дошки покриваються руберойдом.

Ми пропонуємо виготовлення дощок на замовлення, в розмірах вказаних клієнтом. Висока якість, помірні ціни та швидкі терміни виконання робіт.

З питань замовлення, або за додатковою інформацією, звертайтеся до наших менеджерів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑