Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Вагонка

(068) 277-97-97

Написати нам

Вагонка

Виготовлення вагонки – послуга, яка надається нашою фірмою.

Дерево завжди було найбільш універсальним матеріалом, для проведення різноманітних будівельно-ремонтних робіт. Якщо Ви вирішили провести обшивальні роботи, внутрішні або зовнішні, вагонка є ідеальним варіантом. Наприклад, стіни Вашої квартири не рівні й залишають бажати кращого. Звичайно, можна провести вирівнюючи роботи, але це є досить витратною роботою, і потребує суттєвого фінансування. Більш економічний і практичний вихід з даної ситуації - обшивка стін вагонкою. У результаті Ви отримуєте гладку, ідеальну поверхню.

Вагонка представляє собою декоративну дошку, яка використовується для обшивки стін, фасадів, дверей та інших об’єктів. Даний вид матеріалу є екологічно чистим і виготовляється з цільної деревини, при цьому вагонка зберігає всі свої корисні, природні властивості. Крім цього, вагонка виконує і декоративну функцію - тобто, Ви не лише можете візуально вирівняти стіни, але й надати особливого неповторного вигляду, Вашому приміщенню. Оформлення інтер'єру деревом, робить атмосферу в будинку або квартирі по істині «живою». Вагонка добре зберігає тепло і регулює рівень вологості повітря, при цьому абсолютно спокійно переносить, як холод, так і тепло. При виготовленні вагонки, матеріал обробляється спеціальними засобами, які захищають дерево від різноманітних механічних ушкоджень. Завдяки цьому, навіть через багато років, вагонка не втратить колір і збереже свій початковий зовнішній вигляд.

Виготовлення вагонки відбувається в декілька етапів, які включають вироблення обрізної дошки, сушку, далі стругання лицьових сторін, а потім відбувається сортування дощок за рівнем якості. Це означає, що матеріал сортується по декількох категоріях, виходячи з природних вад і недоліків деревини, які з'явилися після виробничого процесу. Для того, щоб вибрати надійний, практичний матеріал, варто звертати особливу увагу на наступні параметри: розмір, кількість і загальний стан сучків (випадаючі, що випали, «живі», «неживі»), а також ступінь вологості.

Наша фірма пропонує виготовлення вагонки з наступних деревних порід: дуб, ясен, липа, ялинка і сосна. Вибір породи дерева для виготовлення вагонки, безпосередньо залежить від умов та мети її експлуатації. Виробничі цехи оснащені спеціальним сучасним обладнанням, яке може виготовляти вагонку будь-якого профілю і різних розмірів. Ми гарантуємо високу якість кінцевого продукту, швидкі терміни виконання замовлень, а також найбільш вигідні та прийнятні ціни.

Оскільки дерево є екологічно чистим матеріалом, воно позитивно впливає на здоров'я, а також загальний фізичний і моральний стан людини. Якщо Ви хочете провести косметичний ремонт, вагонка стане ідеальним рішенням проблеми. Економічний, недорогий, екологічно чистий матеріал, що має чудовий вигляд і унікальну природну текстуру, прикрасить Ваш будинок, і додасть йому особливого стилю, при цьому Ви витратите мінімум часу і фінансових витрат.

З питань виготовлення вагонки - звертайтеся до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑