Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Оциліндрований брус

(068) 277-97-97

Написати нам

Оциліндрований брус

Оциліндрований брус – його виготовлення та реалізація одна з послуг, яку пропонує наша фірма .

Оциліндрований брус - є матеріалом, який пройшов спеціальну технологічну обробку, і згодом, має округлу і рівну форму. Даний вид колоди не має жодних зазорів, завдяки щільному з'єднанню. Якщо Ви хочете побудувати будинок брус, підбираючи будівельний матеріал, Вам, в першу чергу, необхідно врахувати міцність цільної колоди. Міцність обумовлюється «цибулинною» будовою (несучий, основний стрижень серцевини, який закутаний безліччю кілець які виникли за багато років). Саме завдяки їх властивостям, колода менш схильна до різного роду небезпек, повільніше руйнується і істотно збільшує ступінь міцності брусу.

Процес оциліндровки, важливий і необхідний етап обробки дерева. Він надає колоді більш естетичного та презентабельного вигляду. Сучасне обладнання дозволяє швидко і якісно обробляти колоди, які вигідно відрізняються від бруса ручної рубки. При будівництві будинку, лазні, котеджу або альтанки з оциліндрованого бруса, Ви отримуєте найвищу якість швів, оскільки всі пази виробляються в заводських умовах на новітньому надійному обладнанні. Всі необхідні і значущі замки і пази в оциліндрованомуї брусі, виконані з високою точністю, і характеризуються математично вивіреною формою. Завдяки цьому, колоди можуть з легкістю з'єднуватися під будь-яким необхідним кутом.

Оциліндровка бруса - процес, який допомагає отримати високотехнологічний матеріал. Це дозволяє швидко і точно зібрати будинок, на кшталт конструктора. Така збірка не вимагає залучення важкої техніки і великої кількості робочої сили. Серед основних переваг оциліндрованої колоди також, красива і природна текстура натурального матеріалу, і точна геометрія, яка в свою чергу, дозволяє швидко і легко проводити збірку об'єкта. Оциліндрований брус надає поверхні колоди ідеальних форм. Це повністю знімає проблему подальшої внутрішньої і зовнішньої обробки стін, оскільки Ваш дім вже буде мати неповторний та виваженний вигляд. Крім цього, такі колоди, не схильні до деформації в процесі старіння.

Оциліндровка брусу взаємопов'язаний, поетапний комплекс дій. На вході знаходяться прості, не обкоровані колоди, які потім пропускають через спеціальну систему фрез. Там вони перетворюються в ідеальний циліндр, де вся поверхня бруса ретельно оброблена. Наступний етап - торцювання вже оциліндрованного брусу, виготовлення необхідних замків і пазів, а потім свердління різних технологічних отворів. Фінальний етап - обробка спеціальними антисептиками і складами, які захищають матеріал від зовнішнього впливу і погодних умов, а також грибкових захворювань.

Наша фірма пропонує виробництво оциліндрованного бруса за найвигіднішими цінами.

Пропонуємо вигідні умови та зручну систему оплати для оптових клієнтів.

Якщо у Вас виникли будь-які питання, або Ви хочете зробити замовлення, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑