Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пиломатеріали

(068) 277-97-97

Написати нам

Пиломатеріали

Наша фірма виробниче підприємство, що спеціалізується на виготовленні та реалізації різної продукції з дерева.

Серед пропонованого асортиментного ряду продукції:

  • Дошка обрізна / необрізна
  • Рейка
  • Брус
  • Блок-хаус
  • Дошка-пола
  • Дерев'яна вагонка

Пиломатеріалами традиційно називають вироби з дерева, які використовуються в ремонтно-будівельній сфері. Дерево вважається одним з найбільш міцних і надійних будівельних матеріалів, які відрізняються високими технічними і механічними показниками. Основними перевагами дерева як такого є його екологічна чистота, витривалість, і універсальність використання. Вироби з дерева варіюються, починаючи простими будівельними рейками і закінчуючи елітними меблями.

Виробництво пиломатеріалів налагоджено на сучасному автоматичному обладнанні, яке дозволяє в короткі терміни виконувати широкий спектр послуг із виготовлення різноманітної продукції з дерева. Ціни вигідно відрізняються від цін інших фірм, так як ми є виробниками. Вся деревина доставляється на пилораму з екологічно чистих регіонів України, і проходить ретельний контроль якості. Автоматизовані високотехнологічні верстати, чітко і якісно обробляють деревину, перетворюючи її в надійний будівельний матеріал першого сорту.

Дошка обрізна

Назва дошка обрізна характеризує подовжнє розпилювання колоди, де обрізаються кромки, які покриті корою. В результаті, виходить гладка дошка, за допомогою якої виробляють різні внутрішні і зовнішні обшивальні роботи. Досить часто обрізна дошка використовується в якості перегородок, стель і підлог. Традиційно для виготовлення даного виду продукції застосовують сосну і ялину.

Дошка необрізна

Необрізна дошка - дошка з поздовжньою розпилюванням колоди, при якій не знімається покриття корою. Як правило, їх використовують не в декоративних цілях, а наприклад, для обшивки, настили, тобто там, де немає потреби в дотриманні будь-який естетичних параметрів. Для виготовлення даних дощок використовують хвойні породи деревини, рідше листяні.

Дерев'яна вагонка

Дерев'яна вагонка - один з найбільш затребуваних і актуальних будівельних матеріалів, який використовується для обшивки як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь. Сучасна вагонка в рази перевершує свою попередницю, і це помітно не лише за якістю, але і за зовнішнім виглядом. Рівна, гладка поверхня прикрасить будь-який інтер'єр, а також допоможе легко і швидко вирішити проблему нерівних поверхонь. Практична в експлуатації, морозостійка, не піддається впливу зовнішніх агресорів.

Дошка підлоги

Дошка підлоги - традиційний вид підлогового покриття, відноситься до категорії найбільш надійного і міцного. Виготовляється з масиву ялини або сосни. Придатні для оформлення заміських будинків, котеджів, офісів і т.д. Вироби відрізняються високими технічними характеристиками, такими як: вологостійкість, зносостійкість і т.д.

Чекаємо на Ваші замовлення!

 

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑