Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Садові меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Садові меблі

Наша фірма пропонує виготовлення функціональної, декоративної та ергономічними садових меблів.

Садові меблі - особлива прикраса будь-якого дачної ділянки, території заміського будинку і навіть ресторанів, кафе або готелів. У літню пору особливо приємно посидіти на свіжому повітрі, насолоджуючись яким-небудь прохолодним напоєм. Фірма «Мед» пропонує виготовлення функціональних, декоративних та ергономічних садових меблів.

Сучасні садові меблі виготовляються з екологічно чистого матеріалу - дерева. Таким чином, Ваша меблі будуть мати приємний естетичний зовнішній вигляд, а також прослужать протягом багатьох років, оскільки меблі з дерева характеризується надійністю і довговічністю. Зручні столи або столики, комфортні стільці, підставочках під посуд, шезлонги і багато інших предметів меблів ви можете замовити у нас.

Той факт, що садові меблі виготовляються з екологічно чистого матеріалу, відіграє чималу роль. Меблі можуть також декоруватися додатковими елементами декору із скла або текстилю. Вся сировина і матеріали, за допомогою яких ми створюємо меблі, проходить ретельне сортування та обробку, для того щоб готова продукція була максимально стійкою до впливу зовнішніх факторів, сонячного світла і кліматичних умов. Саме в цих показниках і полягає основна відмінність садових меблів від звичайної.

Приймаємо замовлення на виготовлення наступних найменувань:

  • Столи, столики, столи для альтанок
  • Стільці, лавочки
  • Столові гарнітури
  • Шезлонги з текстильним покриттям
  • Гойдалки

Якщо Ви хочете зробити замовлення або Вам необхідна більш детальна інформація, звертайтеся до наших менеджерів, які проведуть для Вас детальну консультацію.

Чекаємо на Ваші замовлення!

 

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑