Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Будівництво деревяних лазень

(068) 277-97-97

Написати нам

Будівництво деревяних лазень

Наша фірма пропонує послуги будівництва дерев'яних лазень на замовлення. Наші досвідчені фахівці та професійний дизайнери допоможуть підібрати потрібний варіант проекту. Ми підкажемо Вам у виборі матеріалу для зведення лазні, а також виконаємо необхідні етапи робіт по збірці конструкції. Ми відтворимо макет-проекту, виконаємо всі прорахунки і доставимо товар в будь-яку точку країни.

Будівництво дерев'яних лазень одна з затребуваних послуг, особливо в сфері туристичного бізнесу. В останні роки, кількість заміських баз відпочинку значно збільшилася.

Попит на активний вид відпочинку всередині країни користується особливою популярністю, і з кожним роком, кількість охочих відвідати такі рекреації постійно збільшується. І це не дивно: приємна атмосфера, гарна мальовнича природа, свіже повітря і можливість весело і з користю провести своє дозвілля або вихідні. На території подібних рекреаційних центрі, як правило, є басейн з шезлонгами, бар, столики, ну і, звичайно ж, баня.

Баня - найдавніша традиція слов'янських народів. Коріння її історії йдуть у глибину століть. Ще древні єгиптяни, які надавали особливої уваги гігієні, знали толк в бані і постійно користувалися нею, по кілька разів на день. Індія також відома своїми банями, при чому, не стільки в гігієнічних цілях, скільки в лікувальних. Дерев'яні лазні є ідеальною профілактикою захворювань. Відвідавши баню ви не тільки розслабитеся, а й отримаєте заряд енергії та бадьорості на довгий час. Якщо у Вас є власний котедж або заміський будинок, дерев'яна лазня - один з незамінних атрибутів ландшафтного дизайну, який чудово доповнює територію, і, врешті-решт - просто місце, де ви зможете відпочити після важкого робочого дня, або зібратися з друзями.

Будівництво дерев'яних лазень виробляється за індивідуальним проектом, де враховуються особливості ландшафту території і самої ділянки, по відношенню до основних будівель, розміри лазні, її місце розташування, з яких матеріалів вона буде будуватися, тип фундаменту і безліч інших деталей.

При будівництві дерев'яних лазень насамперед промальовується і уточнюються всі питання стосовно планування будівлі, яка передбачає: тамбур, парилку, кімнату відпочинку і окремий санвузол.

Загальна інформація по споруді виглядає наступним чином:

  • загальна площа забудови, товщина стін
  • житлова площа, висота поверху
  • кількість поверхів, висота в конику

Якщо Ви хочете зробити замовлення або Вам необхідна додаткова інформація, звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть Вам детальну консультацію.

Фото

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑