Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Сушка деревини

(068) 277-97-97

Написати нам

Сушка деревини

Сушка деревини - процес, під час якого, шляхом випаровування, з деревини видаляється вся волога. Основна мета даного процесу полягає в тому, щоб перетворити деревину в конкурентний, якісний промисловий продукт. Тобто, з природної сировини, виходить якісний матеріал з високими фізико-механічними і біологічними характеристиками та властивостями.

Наше виробництво оснащене високотехнічною і надійною модульною сушкою, в якій можна сушити, як необрізні, так і обрізні пиломатеріали, незалежно від породи деревини. Для процесу підбирається відповідний режим (м'який, нормальний або форсований). У чому полягають основні переваги використовування нашої модульної сушки:

  • Чітке автоматизоване комп'ютерне управління процесу сушки за заданими алгоритмами
  • Тривалість циклу може бути зменшена, при цьому якість пиломатеріалів не страждає
  • Сушіння колод
  • Сушка не обов'язково заповнюється повністю (можливість сушіння необхідної кількості деревини)

Робота сушки чітко налагоджена: автоматичне регулювання та контроль вологості і температури в камері; автоматичне і ручне управління вентилятором, що забезпечує чітку, безперебійну подачу теплоносія. Ми гарантуємо високу якість висушеної деревини, оскільки, завдяки точним параметрам налаштувань і режимів, ми отримуємо надійний продукт, який відповідає всім необхідним стандартам якості.

Сушка деревини допомагає збільшити ступінь міцності деревини, оскільки висушена деревина набагато міцніше і здатна витримувати різне механічне навантаження. Крім цього, деревина стає біологічно стійкою. Сушка деревини - істотна і необхідна операція, в технологічному процесі деревообробки і лісопиляння. За допомогою даних методів, деревина надійно захищена від різних уражень зовнішнього середовища і руйнувань грибків, в умовах тривалого зберігання і транспортування. Це також попереджає зміну форм і розмірів під час виробничого процесу, і в подальшій експлуатації.

У промислових сферах, можуть використовувати різні методи сушки деревини. Це залежить від використовуваного устаткування і від індивідуальних особливостей передачі висушеному дереву тепла. Для того, щоб результати сушки були максимально ефективними, необхідно врахувати кілька важливих факторів. Серед основних, це правильне і грамотне штабелювання матеріалу. Потім, неодмінно слід рівномірно розподілити повітря між пачками з штабелями, для цього, рекомендують застосовувати спеціальні повітряні заслінки. Необхідно також встановити потужні вентилятори, які забезпечують достатню швидкість і циркуляцію повітря.

Виробничі цеха нашої фірми оздоблені всім необхідним сучасним обладнанням, яке гарантує якісне сушіння деревини. В наявності є також спеціальні сушильні камери, які є максимально герметичними для вологості і тепла. Маючи в своєму розпорядженні всієї необхідної і потужної апаратури, ми якісно виконуємо процес сушіння, що згодом дозволяє виробляти надійні та міцні пиломатеріали, які відрізняються високими технічними характеристиками, а також мають привабливий зовнішній вигляд, при цьому повністю зберігається природна краса текстури.

Ми слідкуємо за останніми тенденціями розвитку сучасного будівельного ринку, і намагаємося випускати продукцію, яка максимально задовольнить всі побажання і вимоги клієнта. Оскільки ми є виробниками різних найменувань товарів з дерева, наші ціни на продукцію та послуги, такі як сушка деревини, вигідно відрізняються від цін інших фірм. У свою чергу ми також гарантуємо якісне та своєчасне виконання замовлень, незалежно від рівня складності.

З питань замовлення, або за додатковою інформацією, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

Фото

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑