Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Послуги пилорами

(068) 277-97-97

Написати нам

Послуги пилорами

Наші виробничі цехи оснащені сучасним високотехнологічним устаткуванням, яке дозволяє обробляти і виготовляти різні види пиломатеріалів. Наша фірма має в своєму розпорядженні власну виробничу базу, де ми виробляємо розпилювання деревини стрічковою пилорамою на брус, дошку і рейку. Послуги пилорами пропонуються в двох варіантах: ми виконуємо розпилювання з власної сировини, або ви можете скористатися просто верстатом стрічкової пилорами, а матеріал Ваш.

На сьогоднішній день, послуги пилорами є досить затребуваними, оскільки вони чітко і якісно розпилюють кругляк на дошки та бруси. Враховуючи, що первинне розпилювання колод є основним моментом, так як в подальшому від цього залежить якість кінцевого продукту, саме пилорама, забезпечує дбайливе і акуратне розпилювання деревини. Ми пропонуємо своїм клієнтам продукт високої якості, який проходить усі необхідні етапи обробки, включаючи послуги пилорами, сушіння тощо. Виробничий цех нашої фірми оснащений сучасним високотехнічним деревообробним обладнанням, яке дозволяє випускати різні види пилорамних матеріалів, серед яких:

  • Вагонка
  • Дошка підлоги
  • Оциліндрований брус
  • Рейка
  • Блок-хаус

Ми пропонуємо роботу з таким породами деревини як сосна, ялина, дуб та ясен. Виробничі цеха устатковані модульною сушкою, яка призначена для необрізних і обрізних пиломатеріалів з будь-яких деревних порід. Сушіння працює у 3 режимах: м'який, нормальний і форсований режим. Подібна модульна конструкція істотно дозволяє спростити доставку і монтаж матеріалу. Якісно висушена деревина, залежить від чітко і вірно заданих режимів і параметрів. Ми гарантуємо тільки якісний і надійний продукт. Використовувані нами технології дозволяють гарантовано отримати високий результат сушіння деревини незалежно від породи та категорії.

Послуги пилорами є актуальними і високо затребуваними на сьогоднішній день, оскільки все більше і більше людей, цікавляться натуральним екологічно чистим матеріалом. Дерево знаходить все більшого застосування, і підходить, як для численних ремонтно-будівельних, так і оздоблювальних робіт. Натуральне дерево використовується для виготовлення меблів, фасадів, різних предметів інтер'єру, для виготовлення сувенірної та рекламної продукції. Всі ці послуги, пропонує наша фірма. Ми володіємо всіма необхідними ресурсами і базами, які дозволяють здійснювати такий широкий спектр послуг.

Фото

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑