Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Вагонка для сауни

(068) 277-97-97

Написати нам

Вагонка для сауни

Вагонка для сауни випускається нашою компанією на сучасному обладнанні.

Ми пропонуємо широкий вибір матеріалів для будівництва та оздоблення сауни. Багаторічний досвід у виробництві будівельних матеріалів з натурального дерева дозволяє нам виходити на ринок та бути конкурентоспроможними. Всі пиломатеріали, вироблені на базі нашої компанії, відповідають стандартам якості.

Існує кілька типів саун, які можуть замовити клієнти. Перший тип - сауна, вбудована в певний будинок, або більш дорогий варіант - будівництво сауни в окремому приміщенні. При такому будівництві важливо використовувати тільки якісні пиломатеріали: зруб, брус, вагонку та різноманітні дошки.

Найбільш підходящим матеріалом для виготовлення такої вагонки є липа.

Вагонка для сауни, вироблена на виробництві нашої компанії, відрізняється високою якістю і стійкістю. У нас ви можете придбати будь-які будматеріали з дерева без торгових націнок, тому що купуєте безпосередньо у виробника. Крім того, наша компанія приймає індивідуальні замовлення на виготовлення певних видів матеріалів.

Вагонка використовується не тільки для декорування приміщення сауни зсередини, а й зовні. Особливістю сауни є її температурний режим і постійна підвищена вологість. Не кожен вид деревини може витримати такі умови експлуатації. В таких умовах важливими чинниками є не тільки якість вагонки, але й кріплень. На задній частині вагонки обов'язково повинен бути теплокомпенсатор та канали, що відводять пару. Всі ці заходи допоможуть запобігти передчасному гниттю вагонки або появі грибка.

Якщо наш клієнт зважився на облицювання сауни вагонкою, слід вирахувати, скільки матеріалу знадобиться для проведення робіт. Кількість матеріалу може залежати від вертикального або горизонтального розташування планок, наявності додаткових конструкцій.

Чекаємо на Ваші замовлення!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑