Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Вироби з пластмаси

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Знижки для оптових покупців

Купити в інтернет-магазині

Вироби з пластмаси, їх виробництво і продаж є головним напрямком діяльності Фірма "МЕД". На сьогоднішній день, завдяки постійному вдосконаленню виробничих процесів, оновлення устаткування, розширення асортиментного ряду, регулярному навчанню та підвищенню кваліфікації персоналу, Фірма "МЕД" впевнено зайняло свою нішу серед українських виробників на ринку виробів з полімерних матеріалів і є лідером в своєму напрямку по Вінницькій області.

Асортимент продукції складається більш як із 250 найменувань позицій, і представлений виробами з пластмаси наступних груп:

 

У виробництві використовують виключно високоякісну сировину та матеріали, серед якої різні види полімерів (поліетилен, поліпропілен, полістирол, сополімери стиролу тощо), які дозволяють випускати вироби з пластмаси з різними технічними і споживчими властивостями, а також добавки, що надають продукції необхідні кольори і характеристики.

Всі вироби з пластмаси нашого виробництва мають санітарно-гігієнічні висновки та паспорти якості.

Фірма "МЕД" запрошує до взаємовигідного співробітництва приватні особи та підприємства, зацікавлені в оптовій покупці виробів з пластмаси. У свою чергу ми гарантуємо:

  • високу якість продукції;
  • короткі і своєчасні терміни виконання замовлення;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта;
  • гнучку систему знижок для постійних і крупно оптових покупців;
  • зручну форму розрахунку;
  • швидку доставку придбаної продукції.

Звертайтеся до нас!

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Знижки для оптових покупців

Вгору ↑