Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
P088

Бутербродна вилка

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 0,50 грн.
Бутербродна вилка
Бутербродна вилка
Бутербродна вилка
Бутербродна вилка
Бутербродна вилка
Бутербродна вилка
Технічні характеристики:
Код товару P088
Довжина 100(мм)
Ширина 5(мм)
Вага 1(г)

Ви бажаєте влаштувати фуршет? Але ж це означає, що Вам необхідно наготувати масу дрібних холодних закусок, канапе та різних бутербродів, які повинні виявитися не тільки смачними, але ще й красивими. Пластикова різнобарвна бутербродна вилка являється обов'язковим атрибутом на фуршеті.

Фуршетний стіл – це невимушена атмосфера та легке закусочне меню: напої, міні-страви та десерти. Безумовно, їжа не повинна бруднити руки, і не бути обтяжена виделками та ложками. Тому тонкі, легкі бутербродні вилки стали ідеальним варіантом для такого бенкету. Закуски на фігурній бутербродній вилочці дуже зручно їсти. На тонкі вилочки можна насадити: готове м'ясо чи морепродукти, сир, овочі, а також грибочки. Подібні багаторівневі бутерброди ідеальні для закушування різних алкогольних напоїв. Наприклад, до келиха шампанського відмінно підійде фруктове канапе, до горілки доречно подавати канапе із оливками чи рибою, або канапе з креветками. До ароматного коньяку – канапе з ікрою.

Бутербродна вилка – це відмінна прикраса для святкового столу. Такий предмет став надзвичайно популярним в багатьох ресторанах при обслуговуванні за принципом шведського столу. Легкі закуски на красивій тонкій вилочці – це швидко, зручно та ефективно.

Останнім часом, фуршет широко використовується при обслуговуванні учасників переговорів, конференцій, нарад та симпозіумів.

Фірма «Мед» пропонує екологічно безпечні, красиві і міцні бутербродні вилки. Виготовляємо вилки для бутербродів на сучасному автоматизованому обладнанні із високоякісного харчового пластику. Пластикова бутербродна вилка відповідає санітарно-гігієнічним нормам, має необхідні дозволи та паспорт якості.

Бутербродні вилки при використанні за прямим призначенням не ламаються і не тріскаються – вони мають відмінну еластичність та міцність.

Придбати бутербродні вилки можна у фірмових магазинах міста.

Бутербродна вилка виробництва фірми «Мед» зробить Ваші міні-блюда яскравими, оригінальними та апетитними.

Вгору ↑