Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
P087

Одноразові чайні ложки

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 1,00 грн.
Одноразові чайні ложки
Одноразові чайні ложки
Технічні характеристики:
Код товару P087
Довжина 112(мм)
Ширина 24(мм)
Висота 5(мм)
Вага 2(г)
Ємність 1.5(мл)

Одноразові чайні ложки на сьогоднішній день користуються великою популярністю та підвищеним попитом. Пластикові чайні ложки досить широко застосовуються при організації корпоративних свят та пікніків.

На дачі пластикові чайні ложки являються ідеальним варіантом для дружнього чаювання. Одноразові чайні ложки ефективно використовують для проведення сімейних торжеств, банкетів та фуршетів за містом. Чайні ложки із пластику вирізняються привабливим зовнішнім виглядом та досить-таки низькою собівартістю. Такі столові прилади дозволяють вирішити питання сервірування столу найекономічнішим і практичним способом.

Пластикові одноразові чайні ложки зручні та практичні, як для покупців, так і для продавців. Це найкраще рішення для підприємств громадського харчування: для кафе або торгових автоматів, ресторанів швидкого обслуговування, вуличних закусочних кіосків і т. п.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення та реалізації одноразових чайних ложок на замовлення. Виробляємо весь одноразовий посуд на сучасних автоматизованих технологіях, при строгому контролі якості, із якісного, харчового пластику, таким чином пластикові чайні ложки являються абсолютно безпечними для здоров'я людини. На весь вироблений пластиковий посуд маємо необхідні паспорти якості та санітарно-гігієнічні висновки, які вказують на придатність посуду для контакту із їжею.

Одноразові чайні ложки із пластику використовують не тільки для розмішування цукру в чаї, але й для зачерпування і перенесення сипучих, порошкоподібних продуктів, а також для рідкої або напіврідкої їжі. Часто в кулінарних рецептах чайні ложки згадуються в якості міри об'єму, прийнято вважати, що подібна ложка вміщує 5 мл.

Пластикова чайна ложка виробництва фірми «Мед» характеризується відмінною міцністю та пружністю, а також високою термостійкістю і стійкістю до хімічних впливів.

Замовити одноразові чайні ложки можна, зв'язавшись із менеджерами фірми «Мед». Гарантуємо відмінне співвідношення якості продукції та ціни.

Вгору ↑