Фірма "МЕД"
Приватне підприємство
P084

Одноразові вилки

Купити в інтернет-магазині
Ціна: 1,00 грн.
Одноразові вилки
Одноразові вилки
Технічні характеристики:
Код товару P084
Довжина 170(мм)
Ширина 18(мм)
Висота 9(мм)
Вага 4(г)

Одноразові виделки застосовуються під час деяких фуршетів, відпочинку, святкування подій на природі в колі сім'ї, друзів, колег і партнерів; в закладах швидкого харчування, службами доставки їжі та ін.
Компанія «Мед» пропонує Вашій увазі одноразові виделки власного виробництва.

Одноразові виделки, як і решта продукції фірми «Мед», виготовляється на сучасному виробництві досвідченими фахівцями, з використанням провідних технологій і високоякісної сировини, що дозволяють досягти необхідних показників по гнучкості, еластичності, міцності і кольору (як правило, білого). На виробництві впроваджено поетапний контроль, суворе дотримання якого дозволяє нам гарантувати бездоганну якість виробництва одноразових вилок.

Одноразові виделки, вироблені нами, є екологічно безпечними виробами, дозволенимицентральними органами виконавчої влади України в області охорони здоровя для контакту з харчовими продуктами, висновки яких завжди доступні для ознайомлення нашим замовникам.
Ми завжди раді новому, взаємовигідному співробітництву. Надаємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Звертайтеся до нас!

Вгору ↑