Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Підноси пластикові

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Знижки для оптових покупців

Купити в інтернет-магазині

Підноси пластикові – це універсальні вироби, які широко використовуються у сфері громадського харчування. Без підносів для подачі та перенесення їжі і напоїв не зможуть обійтися будь-який ресторан, бар, кафе, або їдальня. Цей предмет також необхідний в умовах домашнього вжитку. Жодна господиня не може обійтися без свого практичного і незамінного помічника. Завдяки своїй простоті й функціональності підноси затребувані практично в усіх сферах харчування, промислових підприємствах, готелях і т. д.

Фірма «Мед» виробляє великий асортимент пластикових підносів. Реалізуємо на замовлення підноси, методом лиття під тиском, із високоякісного матеріалу – поліпропілену, який характеризуються високими механічними показниками. Пропонуємо нанесення друку на підноси різноманітних повнокольорових малюнків, фірмових логотипів і символік. Наносимо ідеальне зображення, як всередині, так і зовні, на дно і на бортик підноса.Б.

Пластиковий піднос із логотипом Вашої компанії дозволить раціонально використовувати Ваш рекламний бюджет. Підноси із фірмовою символікою Вашої компанії зроблять додаткову рекламу Вашому закладу і підкреслять імідж Вашого бренду. Багато виробників чаю та кави, а також алкогольних і безалкогольних напоїв, по достоїнству оцінили користь рекламних підносів.

Всі підноси виробництва фірми «Мед» розраховані на тривалий термін експлуатації в ресторанах і барах – вони виготовлені з якісного, ударостійкого пластику, мають ідеально правильну форму і презентабельний зовнішній вигляд (підбираємо колір за бажанням клієнта).

Фірма «Мед» пропонує виготовлення пластикових підносів наступних варіантів:

  • пластиковий круглий піднос (великий/ малий);
  • пластиковий прямокутний піднос (великий / малий);
  • пластиковий кухонний піднос (великий / малий);
  • пластиковий рекламний піднос (великий / малий)

Підноси із пластику мають високу стійкість до низьких негативних температур, отже, вони можуть використовуватися для заморозки напівфабрикатів та іншої продукції.

Якщо Ви бажаєте замовити пластикові підноси, пишіть або телефонуйте нашим менеджерам.

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Знижки для оптових покупців

Вгору ↑