Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Відра пластикові

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Купити в інтернет-магазині

Фірма «МЕД» пропонує купити відра пластикові в асортименті оптом і в роздріб за доступною ціною від виробника. Дані пластмасові відра виготовлені з високоякісної сировини, із застосуванням сучасних розробок полімерного виробництва, що дозволяє виробляти продукт високої якості, який відповідає всім прийнятим і затвердженим технічним вимогам і стандартам. Пластмасові відра зручні в експлуатації та можуть бути використані для транспортування і зберігання рідин та інших матеріалів.

Гладка поверхня добре миється і стійка до високих і низьких температур, що дозволяє провести надійну стерилізацію даних предметів.

Практична форма, міцність, довговічність, екологічність, доступна ціна і зручна система оплати, а також, вигідні умови для оптових покупців, роблять це виріб із пластику, привабливим для клієнтів.

Фірма «МЕД» пропонує пластикові відра для харчових і не харчових продуктів місткістю від 5л до 15 л, виготовлених з вологостійкої пластмаси різної конфігурації, розмірів і функціональності, в асортименті.

Відро пластикове без кришки місткістю 5л, 7л, 10л, 12л, 13л, 15л являє собою глибоку ємність округлої циліндричної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою, вільно рухається ручкою. Відро призначено для харчових і не харчових продуктів.

Відро пластикове з кришкою місткістю 5л, 7л, 10л, 12л, 13л, 15л являє собою глибоку ємність округлої циліндричної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою ручкою , що вільно рухається. Відро призначено для харчових і не харчових продуктів.

Відро пластикове «модерн» без кришки місткістю 6л, 8л, 10л являє собою глибоку ємність округлої циліндричної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою дугоподібною ручкою , що вільно рухається. Відро призначено для харчових і не харчових продуктів.

Відро пластикове «модерн» з кришкою місткістю 6л, 8л, 10л являє собою глибоку ємність округлої циліндричної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком, з прикріпленою дугоподібною ручкою , що вільно рухається та кришкою. Відро призначено для харчових і не харчових продуктів.

Відро пластикове 12л харчове з носиком і поділками - являє собою ємність для харчових продуктів з носиком для зручного зливу рідини, з дугоподібною ручкою, що вільно рухається та мірними поділками на стінці відра.

Відро пластикове 10л (2сорт) кольорове без кришки, відро пластикове 10л господарське (сорт 2) без кришки, відро пластикове 10л садово-городнє (сорт 2) без кришки - ємності загального призначення, виготовлені з якісної пластмаси і знайшли широке застосування в господарстві і побуті . Відро господарське 14л прямокутне - ємність загального призначення, виготовлена з якісної пластмаси, що знайшла широке застосування в господарстві і побуті.

Відро пластмасове для сміття 12л являє собою глибоку ємність конусоподібної форми, з досить високим бортиком і нешироким обідком. Також, є кришка у вигляді ковпака, з великим клапаном, що вільно рухається.

Замовити відра пластикові можуть оптом і в роздріб, будь-які організації і приватні особи.

Фірма «МЕД» - підприємство з виробництва пластикових виробів. Ви зможете придбати понад 250 виробів з міцного пластику. Фірма «МЕД» пропонує виготовлення та реалізацію наступних виробів з пластмаси оптом і в роздріб: миски, відра, тази, ящики і т.д. Пластикові вироби відрізняються високими технічними характеристиками, зручні і практичні у використанні, а також придатні для контакту з продуктами харчування. На всю продукцію є гігієнічні висновки.

Товар доставляється по всій Україні.

Для постійних і оптових покупців діє гнучка система знижок.

Ми чекаємо Ваших замовлень.

(067) 468-20-20, (067) 432-08-01, (067) 432-07-83

Написати нам

Вгору ↑