Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Корпусні Меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Корпусні меблі, їх виготовлення і реалізація, одна з послуг фірми «Мед». До уваги клієнтів пропонуємо широкий спектр послуг з виготовлення корпусних меблів: кухні, вітальні, спальні, вітальні, дитячі та багато іншого. Пропонуємо замовникам виготовлення меблів в самих різних стилях, починаючи новомодними сучасними тенденціями і закінчуючи традиційною класикою. Корпусні меблі, які виготовляються нашою компанією, відповідають всім необхідним стандартам безпеки і якості, що є важливим моментом під час вибору меблі.

Корпусні меблі представляють собою різновид меблі, яка складається з окремих жорстких частин. Тобто це комоди, різні стелажі, тумби, столи, шафи і т.д. Ми виробляємо корпусні меблі з натурального дерева, а також МДФ. Останнім часом, саме цей матеріал, набуває все більшої популярності. Технічні і механічні характеристики даного матеріалу, досить високі та надійні. МДФ дозволяє виготовляти меблі і фасади самих різних дизайнів, будь-якого рівня складності, при цьому клієнт може вибрати будь-який відповідний проект або колір, який йому найбільш до вподоби. Однією з переваг меблів МДФ є також їх прийнятна ціна. У порівнянні з меблями з натурального дерева, МДФ економічно вигідніше.

Проте, корпусні меблі з натурального дерева цікавлять замовників не менше. Дерево здавна вважається найміцнішим матеріалом і використовувались у якості основної сировини для виготовлення численних предметів, і меблі в тому числі. Меблі виготовлені з будь-якої породи деревини, насправді елітний предмет інтер'єру. Який прослужить господарям багато років, не втрачаючи при цьому своєї природної краси. З роками такі меблі стають більш цінними, вибагливими, і більш виваженими.

Основним призначенням корпусних меблів, незалежно від того, де саме вони будуть розміщенні, в квартирі, будинку, офісі або кафе, вони повинні створювати атмосферу комфорту і затишку. Все-таки різні предмети інтер'єру і елементи декору важливі, однак саме меблів належить виконання ключової ролі. Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення корпусних меблів на замовлення. Все що потрібно від Вас, це точні розміри вашого об'єкту і опис приблизного дизайну, проект, як саме Ви хочете бачити свої меблі. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати найкращий варіант, який буде відповідати співвідношенню «ціна-якість». При виборі меблів варто враховувати не лише самі розміри меблів, а й загальну площу приміщення. Меблі не повинні бути громіздкими, Їх основне призначенням окрім декору кімнати, вважається практичність і функціональність, тому в приміщенні повинно залишитись достатньо вільного простору.

Наша фірма гарантує виготовлення якісних і надійних корпусних меблів, які будуть приємно Вас радувати протягом довгого часу. Наші ціни вигідно відрізняються від цін інших фірм, оскільки ми самі є виробниками і працюємо без посередників. Пропонуємо закритий виробничий цикл, починаючи створенням дизайну і закінчуючи установкою меблів на об’єкті. Сучасне обладнання, якісні матеріали, швидкі терміни виконання робіт і зручна система оплати - все це Ви може знайти у нас. Виготовлення корпусних меблів по індивідуальному проектуванню, найоптимальніший варіант, для того, щоб зробити свій інтер'єр особливим.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑