Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дитячі меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Дитячі меблі на замовлення виробництва фірми «Мед». Наша фірма пропонує своїм клієнтам виготовлення меблів для дитячих кімнат. Питання підбору подібних меблів, досить складне і важливе. Під час вибору подібного проекту варто врахувати декілька важливих моментів. Меблі повинні вміщувати необмежену кількість різних функцій. Дитяча кімната, що не просто кімната, це особистий простір дитини, в якому вона повинна відчувати себе комфортно і впевнено.

Дитячі меблі на замовлення, як і сама кімната дитини, в першу чергу повинна бути максимально функціональною. Слід звернути особливу увагу і ретельно продумати, як грамотно та практично оформити цю кімнату. Дитяча кімната це місце, де дитина відпочиває, робить уроки й грається. Саме тому, дуже важливо продумати всі деталі, що стосуються дизайну меблів і їх подальшого розташування. Дитячі меблі на замовлення - найраціональніше рішення проблеми з оформлення дизайну, оскільки Ви зможе підібрати і замовити саме ті меблі, які найбільш пасують до Вашого індивідуального стилю.

В ідеалі, дитяча кімната повинна вміщати ліжко, шафу для одягу, комп'ютерний або письмовий стіл, різні полички, шухлядки та стелажі. Відштовхуючись від загальної площі кімнати, Ви зможете добре продумати, як саме мають виглядати дитячі меблі на замовлення. Як правило, саме до дитячих меблів висувається максимальна кількість вимог. Однією з основних вимог, є екологічна чистота матеріалу, з якого виготовляються меблі. Далі приділяється увага міцності матеріалу, мінімальна кількість гострих кутів, і звичайно ж, меблі повинні підходити під зріст дитини. Висота полиць і ручок шаф, скриньок, повинна бути розташована на рівні, на якому дитина зможе самостійно дістати потрібні їй предмети та речі.

Дитячі мебліДитячі меблі на замовлення повинні бути ергономічними, практичними, а найголовніше безпечними і зручними для Вашої дитини. Ви зможете підібрати цікаві художні деталі, яскраві фарби і оригінальні малюнки. Наша фірма пропонує виробництво дитячих меблів на замовлення з МДФ і натурального дерева. Макет проекту буде оформлений з урахуванням всіх Ваших вимог і побажань. Наші дизайнери запропонують Вам можливі варіанти проекту. Ми пропонуємо своїм клієнтам не тільки якісне і своєчасне виготовлення замовлення, але і самі вигідні ціни, оскільки ми є виробниками і працюємо без посередників.

З питань замовлення меблів звертайтеся до наших менеджерів. Якщо у вас виникли будь-які питання, телефонуйте за вказаними номерами телефонів, і ми з радістю надамо Вам всю необхідну інформацію.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑