Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Дизайн меблів

(068) 277-97-97

Написати нам

Дизайн меблів

Мій дім - моя фортеця. Так говорить народна приказка, та й справді, ніде окрім будинку людина не почуває комфорту та затишку. Свій будинок, своя квартира - найрідніші, кожен куточок наповнений своєю особливою енергетикою і спогадами, спогадами про сотні чи навіть тисячі щасливих годин проведених в рідних стінах. Саме тому ми прагнемо створити неповторну атмосферу, для того щоб хтілося знову і знову повертатися назад, і при цьому відчувати радість і спокій водночас.

Не варто довго розповідати про те, що дизайн інтер'єру грає ключову роль, так як ремонт, незалежно від того, капітальний він або косметичний, проводиться раз на 6-8 років. Отже, необхідно заздалегідь продумати безліч дрібниць, щодо оформлення стін і стель, вибору меблів, вибору фурнітури, фіранок і безлічі інших аксесуарів. Виконуючи такий об'ємний шматок роботи, варто консультуватися або ж звернутися до фахівців, які грамотно і чітко оформлять план робіт, а потім їх виконають. Дизайнери допоможуть Вам підібрати стиль, в якому буде оформлена квартира, і тим самим задавши певного тону роботі. Визначившись із загальним стилем інтер'єру, можна приступати і до її оформлення. Дизайн меблів - це не просто важливо, а швидше архі-важливо. Меблі це не просто елемент декору, але ще і важливий помічник, який в першу чергу повинен бути не просто гарним, але й функціональним. Від практичності меблів залежить порядок речей і предметів у Вашому будинку і квартирі.

Тут важливо продумати кожну дрібницю, кожну деталь. В розгляд береться:

  • Загальна квадратура приміщення
  • Наявність місця для вільного простору
  • Тематика інтер'єру, вибір стилю
  • Кольорове рішення дизайну
  • Практичність і функціональність меблів

Проект дизайну меблів складається відповідно до побажань клієнтів, під їх потреби. Для того щоб зробити якісні, сучасні меблі, ключову роль відіграє матеріал, з якого вона буде зроблена. Звичайно ж, на першому місці, були і залишаються дерев'яні меблі, які відноситься до групи елітних і ексклюзивних видів меблів. Дерев'яні дизайнерські меблі - воістину унікальна робота, так як ретельно продумується кожен елемент. Дерево неймовірно теплий, гарний, а головне екологічно чистий матеріал, який надає інтер'єру особливого презентабельного вигляду, але при цьому вимагає особливого, акуратного догляду.

Створюючи проект дизайну меблів - можна дати волю фантазії і вдало скомбінувати дерево із склом або металом, що внесе особливу пікантність і витонченість. Останнім часом, модні тенденції в світі дизайну, повертають класичні, історичні стилі, витягуючи сотні різних схем і ескізів минулих століть. Хтось навпаки дотримується тенденції мінімалізму, віддаючи перевагу лаконічним нішам і полицям. Але так чи інакше, кожен вибирає саме той стиль, який йому найбільше до вподоби.

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення меблів із дерева, а також корпусних меблів. Наші дизайнери підготують для Вас професійні проекти, якими ви неодмінно залишитеся задоволені. Прийнятні ціни в поєднанні з високою якістю роботи.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑