Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Виготовлення меблевих фасадів

(068) 277-97-97

Написати нам

Виготовлення меблевих фасадів

Меблеві фасади, виготовлення меблів з дерева з МДФ і натурального дерева, одна з послуг, пропонованих фірмою «Мед». Ми виробляємо і реалізуємо різні фасади для корпусних меблів. Меблеві фасади характеризуються широким спектром застосування. Вони використовуються для меблевих гірок, кухонних дверцят, фасадних елементів спальної гарнітури, дитячих меблів, дверцят для стільниць офісних столів і меблів.

Виготовлення меблевих фасадів з цільних масивів дерева, таких як дуб і сосна, для любителів натуральних матеріалів.

Подібні меблі додадуть Вашому інтер'єру особливого виду, а екологічна чистота сировини, сприятливо позначиться на здоров'ї і самопочутті всіх мешканців будинку.

Меблеві фасади з натурального матеріалу можуть виготовлятися в різних колірних варіаціях. Це може бути і природна текстура деревного матеріалу, а також матеріал з ефектом старовини. Численні варіації фільонки різних меблевих фасадів, роблять їх придатними, як для дизайну в традиційному класичному стилі, так і в популярних сучасних тенденціях. Окремою прикрасою меблів можуть також служити різні види гнутих меблевих фасадів, сітчасті вставки з масиву дерева, а також різьблені балясини. Текстура дерева може бути підкреслена завдяки тонуванню.

Для виготовлення меблевих фасадів за основу можуть також використовуватися вологостійкі дерево-стружкові плити - матеріал МДФ або ЛСП. Вони являють собою добре спресовану мілкодисперсну фракцію дерева, де основним елементом волокон служить лігнін. Меблеві фасади з МДФ характеризуються надійною якістю, високим ступенем стійкості до вологи, вони не схильні до крошіння від кухонних випарів, а головне, даний матеріал зручний і практичний в роботі і дозволяє виготовляти з нього найрізноманітнішу форму плит. Всі вище перераховані фактори забезпечили швидкозростаючу популярність цього матеріалу.

Процес виготовлення меблевих фасадів починається з точного розкрою фасадної плити. Після цього, на торці і площину меблевого фасаду, наносять обраний малюнок і профіль, а потім виконується шліфування матеріалу. Сучасне, високотехнічне обладнання і верстати можуть виробляти профілі різних рівнів складності. Вся поверхня заготовок меблевих фасадів з МДФ або ДСП ретельно очищається від тирси і пилу, після чого, на неї наносять клей. Завдяки спеціальному обладнанню, забезпечується рівномірний і плавний прогрів пластику, який важливий для того, щоб якість меблевого фасаду було максимально високою.

У порівнянні з натуральним деревом, матеріал МДФ більш економний варіант. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати матеріал, колір, а також намалюють дизайн-проект майбутнього об'єкта. Якщо у Вас виникли будь-які питання, Вам потрібна додаткова інформація, звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів.

Фарбовані фасади МДФ
Плівкові фасади МДФ
Патиновані фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑