Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

МДФ фасади

(068) 277-97-97

Написати нам

Виготовлення МДФ фасадів на сьогоднішній день, одне з найбільш практичних і раціональних варіантів. Вигідна ціна, зручність обробки, можливість підбору будь-якого кольору та дизайну - все це робить даний матеріал досить популярним. Якщо у вас недостатньо матеріальних і часових ресурсів, для того, щоб замовити і розробити новий проект Ваших меблів, будь-то спальня, вітальня, дитяча або кухня або у Вас немає досвіду і бажання зв'язуватися з такими клопотами, є простий і зручний вихід із ситуації - замість покупки нового гарнітура, Ви з легкістю можете в корені змінити зовнішній вигляд Вашої меблів, помінявши фасад.

Виготовлення МДФ фасадів здійснюється за допомогою спеціальних МДФ плит, які виробляються способом сухого пресування деревної стружки, в умовах високої температури і тиску. Лігнін - природний матеріал, характеризується, як основний сполучний елемент, виділення якого відбувається при нагріванні дерева. Слід підкреслити важливий момент, а саме, екологічна чистота сировини - в МДФ плитах не застосовуються небезпечні та шкідливі здоров'ю людини такі речовини як фенол та епоксидні смоли.

Виготовлення МДФ фасадів стає все більш популярною послугою на вітчизняному ринку. Позитивні експлуатаційні та технічні характеристики, можливість тиснення поверхонь, спеціальна обробка, екологічна чистота - все це робить даний вид продукту придатним до споживання і привабливим для виробництва якісних, міцних і надійних меблів. Досить часто, МДФ фасади використовують для виробництва кухонних меблів, оскільки вони відмінно виносять вплив кухонної пари - не коробляться і не розбухають. Широкого застосування, даний матеріал знаходить також для виробництва меблевих фасадів, так як плити МДФ по механічним характеристикам, і рівню вологостійкості перевершують характеристики натурального дерева. У свою чергу, це свідчить про гігієнічність та безпеки в побуті - висока стійкість до численних мікроорганізмів і грибків.

У виробництві, наша фірма використовує широкий спектр екологічно чистих та високоякісних матеріалів та сировини. Нові, сучасні технології обробки матеріалу, у поєднанні з їх природними властивостями, допомагає створювати продукт високої якості. Всі замовлення на виготовлення МДФ фасадів виконуються в максимально короткі терміни. Вигідні ціни та зручна форма оплати. Ми пропонуємо продукт європейського рівня якості. МДФ фасад додасть Вашому інтер'єру унікальності і створить особливу атмосферу. Якщо вас зацікавила послуга виготовлення МДФ фасадів, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів. Вам нададуть усі необхідні дані та дадуть відповіді на всі Ваші запитання.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑