Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Фасади МДФ для кухні

(068) 277-97-97

Написати нам

Фасади МДФ для кухні

Фасади МДФ для кухні та їх виготовлення за найвигіднішими цінами пропонує фірма «Мед». Перед клієнтом, який вирішив замовити виготовлення кухонних меблів з'являється маса питань. Якою має бути кухня, з якого матеріалу, її форма, а також вигідне місце розташування і раціональне зонування. Перед тим як оформити замовлення, необхідно точно визначитися з усіма вище перерахованими питаннями. Основним критерієм, яким слід керуватися при виборі кухні, це її зручність, практичність і доцільність. Навіть якщо у Вас маленька площа, грамотно підібраний і складений проект кухні, може з легкістю відповідати всім необхідним вимогам. Для того, щоб проект був максимально якісним, необхідно врахувати розташування вентиляції, електропроводки, водопровідних труб, а також ще деяких технічних питань і деталей.

Уважно вивчивши дані, наші фахівці допоможуть вам підібрати саме той фасад МДФ для кухні, який абсолютно точно підійде під Вашу площу. Ви можете вибирати серед декількох варіантів кухонних проектів. Якщо у Вас невелике приміщення, Вам найбільше підійде пряма кухня в одну лінію. Ви самі зможете спланувати розташування робочої зони, а також вибрати форми і планування верхніх і нижніх полиць.

Якщо ж площа у Вас на кухні досить масштабна і є місце для вільного простору, Ви можете замовити кухню у дві лінії. Меблі встановлюється уздовж протилежних стін. Можливий також варіант кутової кухні, яка легко підходить для встановлення в будь-яких приміщеннях. Фасади МДФ для кухні можуть бути найрізноманітнішими по дизайну, кольоровою гамою і розташуванню полиць та стільниць. Особливої різноманітності Вашої кухні можуть надати будь-які цікаві і креативні дизайнерські рішення, які можуть бути запропоновані нашими фахівцями (наприклад барну стійку). При виготовленні фасадів МДФ для кухні ми враховуємо всі індивідуальні показники вашого приміщення, а також Ваші побажання і вимоги. Замовник пропонує свою ідею макета проекту, а потім наші фахівці допоможуть Вам його відкоригувати, для того, що б всі деталі були вірно розраховані.

Матеріал МДФ, для кухні, вигідний матеріал, який технологічний у виготовленні, може бути вбудованим в будь-яке приміщення, і при цьому підкреслить його унікальний і індивідуальний стиль. Фасади МДФ для кухні складаються з плит МДФ, які покриті шпоною різних деревних порід, емаллю будь-якого кольору і глянцем (ступінь покриття глянцем обирається в індивідуальному порядку в залежності від побажань клієнта) . Даний матеріал дозволяє легко виготовляти фасади різних форм і розмірів. Завдяки сучасному спеціальному обладнанню, ми можемо створювати та виробляти гнуті фасади з різними радіусами в перетині.

Ми пропонуємо високу якість матеріалу, швидкі терміни виготовлення, а також самі прийнятні ціни. Оскільки ми є виробниками і не працюємо з посередниками, наші ціни вигідно відрізняються від цін інших фірм.

Фарбовані фасади МДФ
Плівкові фасади МДФ
Патиновані фасади МДФ
Гнуті радіусні фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑