Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Фарбовані фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Фарбовані фасади МДФ

Фірма «Мед» пропонує за замовлення фарбовані фасади МДФ власного виробництва.

Виготовлення фарбованих фасадів МДФ виконується висококваліфікованими, досвідченими фахівцями, із застосуванням спеціальних плит МДФ, на які по складним технологіям, за допомогою передового високотехнологічного оснащення, наносяться лаки та акрилові барвники, із подальшою поліровкою.

Застосовувані спеціальні лакофарбові матеріали володіють великим спектром колірної гами, різноманітних відтінків та ефектів забарвлення. На вибір клієнта надаємо можливість комбінування всілякої колірної розмальовки. Покриваємо фасади тільки екологічно чистою фарбою.

Плити МДФ виробляються в умовах високого тиску та високої температури, із використанням надійного методу – сухого пресування деревної стружки. Власне, автоматизоване устаткування, наявне в розпорядженні нашого виробництва, дозволяє виготовляти фасади будь-яких розмірів та форм, як стандартних, так і нестандартних, а також виконувати фрезерування будь-якого рівня складності. Сучасні технології здатні виготовляти якісні фарбовані фасади МДФ для широкого спектру меблів. У виробництві застосовуємо тільки екологічно чисту, високоякісну сировину – в плитах МДФ не вживаємо шкідливі епоксидні смоли та фенол. Готова продукція нашого виробництва відома на сучасному ринку, завдяки своїй високій якості, а також широкому, стабільному асортименту та доступним цінам.

Фарбовані фасади МДФ характеризуються цілим рядом позитивних переваг:

  • екологічні та довговічні;
  • зручні та надійні в експлуатації;
  • не вбирають вологу та різні запахи;
  • володіють відмінною стійкістю до термічних впливів, наприклад: до пару;
  • добре стійкі до високої температури, підвищеної вологості, а також до прямого сонячного світла;
  • надають великі можливості для колірних рішень дизайнерських меблів.

Пропонуємо професійні послуги досвідченої команди дизайнерів, які оперативно створять яскравий і нестандартний зовнішній вигляд фасадів МДФ, ідеально вписуючись у будь-який дизайн інтер'єру.

Фарбовані фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑