Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Патиновані фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Патиновані фасади МДФ

Створити в інтер'єрі неповторну атмосферу старовини та затишку, поринаючи у далеке минуле, допоможуть меблі в старовинному стилі. Патиновані фасади МДФ, оброблені методом штучного старіння, відображають відбиток часу, оживляючи будь-який дизайн.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення послуги виготовлення патинованих фасадів МДФ, різних розмірів та форм.

Деревообробний цех нашого виробництва оснащений спеціальним високотехнологічним устаткуванням, яке дозволяє здійснювати замовлення, будь-якого рівня складності, в точно зазначений термін.

Кваліфіковані фахівці фірми «Мед» досконало освоїли технологію патинування, яка надає меблевим фасадам антикварний ефект, підвищуючи захисні властивості вироблених виробів. Досвідчені співробітники суворо дотримуються технологічної процедури, не відхиляючись від встановлених норм. Патинування досягається шляхом нанесення спеціальних фарб та лаків, із матовим, або глянсовим покриттям. Така технологія передбачає особливе двошарове покриття, до складу якого входить спеціальна глянсова ґрунтовка і патина наперед встановленого кольору. Патина – це рідкий матеріал, який застосуватися для імітації натурального дерева та для додання деревній структурі ефекту старовини. На підготовлену поверхню фасаду МДФ наноситься патина, після чого покривається лаком – це надає зовнішньому вигляду меблевого фасаду привабливості та оригінальності, а також візуальний обсяг рельєфності та контрастності. Весь використаний матеріал у виробництві являється екологічно чистим та абсолютно безпечним, без шкідливих хімікатів та домішок.

Патиновані фасади МДФ – це найефективніший спосіб перетворити фарбований, або плівковий фасад у щось унікальне, розкішне і незвичайне. Дані меблеві фасади виділяються відчуттям натуральності матеріалу, який створює спеціальна плівка із ефектом штучного старіння. Такі вироби можуть мати складне фрезерування. Додатково надаємо професійні послуги досвідчених дизайнерів.

Патиновані фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑