Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Плівкові фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Плівкові фасади МДФ

Плівкові фасади МДФ – найбільш дієве та економічне рішення. Меблеві фасади, облицьовані плівкою ПВХ, досить практичні – вони вдало поєднуються із різними матеріалами та будь-яким стилем. Плівкові фасади все частіше застосовуються при декоруванні кухонного простору.

Покриття плівкою ПВХ робить плиту МДФ надійною та довговічною. Плівка, якою декорують фасади, не тільки виконує захисну функцію, але й істотно впливає на зовнішній вигляд виробів. Фірма «Мед» виготовляє на замовлення широкий спектр фасадів з МДФ, облицьованих полімерною плівкою європейської якості, – як стандартних варіацій, так і за індивідуальним замовленням. Застосування власного, високотехнологічного обладнання, дозволяє якісно та оперативно виробляти значний асортимент фасадів МДФ, із великою різноманітністю розмірів, форм та типів покриття, із гладкою поверхнею та фрезеруванням. Різні колірні гамми дозволяють підібрати найоптимальніше рішення для кожного приміщення. Виготовлені фасади МДФ і використана плівка ПВХ відповідають всім необхідним гігієнічним нормам та стандартам. Сировина, з якої здійснені фасади МДФ, являється екологічно чистою та абсолютно нешкідливою.

Плівкові фасади МДФ не виділяють ніяких шкідливих, токсичних випарів – вони стійкі до всіляких грибків та мікроорганізмів, що робить їх безпечними та гігієнічними у побуті. Подібний матеріал ідеально підходять для виготовлення кухонних меблів: фасади з МДФ добре переносять вплив кухонного пара, вони не коробляться, не розбухають та не заляпуються, а також легко миються і не вимагають особливого ​​полірування. Фасади, вироблені із плівки ПВХ, міцні і володіють хорошою стійкістю до світла, а також до утворення плям. Плівка, завдяки своїй термопластичній природі, легко приймає форму кутів, опуклих та увігнутих поверхонь.

Плита МДФ, після обклеювання плівкою ПВХ, стає вологостійкою та кольоростійкою, а різноманітні забарвлення та текстури покриття здатні задовольнити самий вишуканий смак. Пропонуємо послуги професійної команди дизайнерів.

Плівкові фасади МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑