Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Виготовлення меблів на замовлення

(068) 277-97-97

Написати нам

Виготовлення меблів на замовлення

Виготовлення меблів на замовлення одна з послуг нашої фірми. Пропонуємо виготовлення корпусних меблів з МДФ і натурального дерева. Перевага виготовлення корпусних меблів на замовлення полягає в тому, що Ви зможете підібрати окремі елементи меблів під вже існуючий інтер'єр, або замовити абсолютно новий і унікальний дизайн Ваших меблів. Враховуючи всі побажання клієнта, ми виготовимо корпусні меблі, які будуть повністю відповідати всім індивідуальним вимогам Замовника.

Наша фірма виготовляє корпусні меблі з якісних матеріалів. Подібні меблі обов'язково стануть прикрасою інтер'єру, будь-то квартира або офіс. Корпусні меблі на замовлення, це не тільки краса, і вибраний Вами дизайн, але ще й практичність і функціональність. В залежності від цільового спрямування корпусних меблів (кухня, дитяча, спальня і т.д.) Ви зможете продумати різні варіанти дизайну об'єкту, для того, щоб в ньому максимально поєднувалися художні елементи, а також було достатньо місця, для розміщення всіх необхідних речей.

Виготовлення меблів на замовлення нашою фірмою – це гарантовано якісний і надійний продукт. Наші дизайнери допоможуть Вам визначитися з проектом вашого Замовлення. Ми порадимо найбільш підходящий Вам варіант матеріалу. Звичайно ж, замовлення меблів з МДФ це більш раціональний і економічно вигідний матеріал, який набирає все більшої і більшої популярності серед замовників. Легкість у виготовленні, підбір будь-якої кольорової гами, різноманітність дизайну, вигідні ціни - все це без сумніву приваблює безліч клієнтів. Замовивши меблі з МДФ, Ви зможете з легкістю підкреслити особливий стиль квартири, реалізувавши в ньому свої смаки та уподобання. Можливе виробництво статичних корпусних меблів на замовлення, а також меблів, які з легкістю можуть змінювати свою конструкцію і трансформуватися за Вашим бажанням.

Корпусні меблі з натурального дерева, у порівнянні з меблями з МДФ, дещо дорожчі. Однак не слід забувати про численні переваги, серед яких: екологічна чистота сировини, неповторна природна текстура, позитивна енергетика натурального матеріалу, що сприятливо позначається на настрої і здоров'я власників. Наші фахівці запропонують Вам меблі з дерева твердих і м'яких порід. Окремою послугою, яку пропонує наша фірма, це нанесення різноманітних художніх елементів і візерунків на поверхню меблів за допомогою лазерної обробки.

Виготовлення меблів на замовлення, спеціалістами фірми «Мед» - це гарантовано якісний продукт, який приємно порадує Вас своїм зовнішнім виглядом, функціональністю і прийнятною ціною. Якщо у Вас виникли будь-які питання, або Ви б хотіли отримати додаткову інформацію щодо замовлення меблів, звертайтеся до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑