Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Корпусні меблі в Вінниці

(068) 277-97-97

Написати нам

Корпусні меблі в Вінниці

Дизайн, краса і комфорт мають переважне значення в інтер'єрі будь-якого приміщення. Підкреслити індивідуальність будинку, надати його стилю неповторності та оригінальності допоможуть корпусні меблі. Головне призначення корпусних меблів – поєднання функціональності та комфортабельності із гармонійністю, а також формування теплої і сприятливої атмосфери в будинку.

Виробництво корпусних меблів в Вінниці на замовлення – один із головних напрямків діяльності фірми «Мед». Виготовляємо корпусні меблі на сучасному, високотехнологічному устаткуванні із екологічно чистого натурального дерева, а також міцного і надійного МДФ. Матеріали, використовувані у виробництві, ретельно обробляються, просушуються та покриваються спеціальними захисними складами. Вироблені нами корпусні меблі мають необхідні гігієнічні сертифікати та повністю відповідають всім євро стандартам якості і безпеки.

Корпусні меблі представляють собою меблі, які складаються із твердих окремих частин. Іншими словами, – це комоди, тумби, шафи, пенали, столи, стелажі.

Пропонуємо на замовлення послуги виготовлення корпусних меблів в Вінниці наступних варіантів:

  • офісні меблі;
  • меблі для кухні;
  • меблі для віталень;
  • меблі для ванних кімнат;
  • меблі для дитячих кімнат;
  • меблі для спальні;
  • меблі для прихожих, і будь-яких інших приміщень

Корпусні меблі виробництва фірми «Мед» характеризується екологічною чистотою, високою якістю та вигідним економічним рішенням, а також швидкими термінами виконання замовлень. Підібрати корпусні меблі можна в будь-якому стилі, починаючи із традиційної класики і закінчуючи модерновим дизайном. Професійні дизайнери нашої компанії допоможуть Вам підібрати корпусні меблі, які відповідають Вашим побажанням та смакам.

Пропонуємо послуги нанесення різноманітних художніх візерунків на поверхню меблів за допомогою лазерної обробки.

Корпусні меблі в Вінниці по індивідуальному проектуванню – це неповторний дизайн кожного виробу, максимальна ергономічність та зручність, а також раціональне і ефективне використання простору кімнат.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑