Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Кухонні меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Кухонні меблі на замовлення виробництва фірми «Мед», якісний і надійний продукт. Кухня це не просто місце, де готується їжа. Це кімната, в якій снідають, вечеряють, влаштовують чаювання, сімейні та дружні посиденьки і так далі.

Кухонні меблі на замовлення, зручний спосіб підбору меблів. Ви абсолютно точно можете розрахувати і підігнати меблі під загальну площу Вашої кухні, а також створити саме той проект моделі, яка повністю буде відповідати всім Вашим вимогам. На які моменти варто звернути увагу при виборі кухонних меблів? Почніть з найпростішого - скільки місця Ви готові виділити під меблі, і яка кількість площі має залишитися для вільного простору. Потім слід визначитись, які відсіки, шафки і полички повинні вміщати в собі кухонні меблі на замовлення. Це, в свою чергу допоможе визначитися з розміщенням робочої зони, а саме, в якій послідовності Ви б хотіли розташувати плиту, холодильник, обробний стіл і миття. Можливо, Ви б хотіли внести в проект особливі індивідуальні об'єкти, наприклад розкладний столик для маленької дитини, або виділити спеціального місце, для годівлі домашнього вихованця і т.д.

Кухонні меблі на замовлення фірми «Мед» це перевірена та гарантована якість. Ми виготовляємо корпусний матеріал з натурального дерева та МДФ. Деревина, яка використовується у виробництві, ретельно просушується і якісно обробляється спеціальними складами, які захищають меблі від зовнішніх впливів. Широкою популярністю користується також МДФ, який зарекомендував себе, як міцний і надійний корпусний матеріал. МДФ - універсальний матеріал, який просто і швидко обробляється, а потім покривається різноманітними матеріалами. Ви зможете підібрати будь-який колір, який найбільш Вам до вподоби, і замовити будь-яку форму.

Кухонні меблі на замовлення передбачають також проходження певних правил дизайну та ергономіки. Як правило, незалежно від того, який матеріал використовується для виготовлення замовлення, меблі на кухні, повинні бути в першу чергу функціональні і створювати максимально високий рівень зручності та експлуатації. Це допоможе заодно вирішити проблему естетичного зовнішнього вигляду. Якщо говорити про функціональність, тут слід звернути особливу увагу на конфігурацію нижніх і верхніх шаф. Дані фактори важливі для господині кухні, яка повинна швидко і легко орієнтуватись в цій кімнаті.

Кухонні меблі на замовлення - одне з провідних направлень діяльності нашої фірми. Ми використовуємо сучасне обладнання, за допомогою якого, можна виготовляти меблі високої якості з різними дизайнерськими рішеннями. Наші клієнти можуть вибирати будь-який підходящий корпусний матеріал, фурнітуру і комплектуючі. Пропонуємо виготовлення, як складних дизайнерських проектів, так і меблів економ класу, за найбільш привабливими цінами. З питань замовлення, або за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів, за вказаними номерами телефонів.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑