Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Меблі для прихожої

(068) 277-97-97

Написати нам

Меблі для прихожої

Передпокій – це візитна картка кожного будинку, або квартири, а також їх власників. Передпокої, створюючи перше враження на гостей, коротко представляють мешканців, розповідаючи про їхні смаки та вподобання. Тому продуманість інтер'єру дизайну кімнати, гармонійне колірне та стильове рішення, а також розумно підібрані меблі, їх практичність та зручність виступають на перший план. Меблі для прихожої безпосередньо залежать від масштабу приміщення.

Незважаючи на невеликі габарити передпокоїв, як правило, перед цією кімнатою стоїть чимало завдань:

  • передбачити місце для верхнього одягу;
  • відвести місце для взуття;
  • надати місце для зберігання парасольок, сумок, головних уборів, шарфів, рукавичок, ключів та ін.;
  • встановити дзеркало і т. д.

Щоб вирішити всі необхідні завдання на максимальному рівні, потрібно приділити велику увагу вибору меблів для передпокою. Дзеркало, вішалка для верхнього одягу, шафа, консоль із поличками – все це основні елементи меблювання передпокоїв. При їх виборі важливо звернути увагу на місткість, якість та естетичний зовнішній вигляд. Ціни на меблі для прихожої варіюються, можна купити як дорогі, так і дешеві, в залежності від використовуваних матеріалів, конструкцій, розмірів меблів та дизайнерського оформлення.

Фірма «Мед» пропонує якісне виробництво меблів для передпокою.

Надаємо найвищий рівень обслуговування за доступними цінами. Наявність передового, автоматизованого обладнання, а також багаторічний досвід роботи в наданій діяльності – головні достоїнства нашої фірми. Виробляємо меблі для передпокою із екологічно чистої, надійної сировини, різноманітних форм та розмірів, в будь-якій колірній палітрі і стильовому напрямку. Висококваліфіковані дизайнери зроблять прихожі в найрізноманітнішому стилі: прихожа в стилі модерн; меблі для передпокою в стилі мінімалізму (функціональні і строгі меблі); класичні великі прихожі зі строгими формами і т. д. Замовити меблі для передпокою за індивідуальними ескізами можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑