Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Меблі з МДФ

(068) 277-97-97

Написати нам

Меблі з МДФ

Меблі з МДФ - якісний і надійний продукт. Абревіатура походить від англійського MDF (Medium Density Fiberboard). На сьогоднішній день, даний матеріал широко затребуваний і користується особливою популярністю, завдяки своїм високим технічним та естетичним характеристикам. Будь-які меблі з МДФ для квартири, будинку або офісу, з фарбованим фасадом, є практичним і раціональним рішенням при створенні нового інтер'єру. Зручність роботи з даним матеріалом, широкий вибір кольорової гами, обов'язково допоможуть Вам створити та підкреслити будь-який стиль, незалежно від стилю: модерн, класика або популярний сучасний хай-тек.

При виробництві меблів з МДФ використовується матеріал, у вигляді плит різної товщини. Він виготовлений методом пресування висушеної целюлози в комбінації з синтетичними єднальними матеріалами. МДФ матеріал сьогодні, є найбільш актуальним і широко використовується у виробництві меблів різного дизайну. Застосовуючи певну технологічну оснащеність, можливо випускати деталі для меблів різних конфігурацій і форм: пілястри, карнизи, декоративні вставки на дверцята стінок і шаф. З матеріалу МДФ виробляються практично будь-які види меблів: спальні, дитячі, вітальні, фасади для кухонних меблів, у тому числі меблі для ванних кімнат. Меблі з МДФ можуть бути, як забарвленими, так і ламінованими, що в свою чергу є великим плюсом. Саме процес фарбування і дозволяє виробляти численні види та стилі меблів від модерну до класики, підтримуючи при цьому самі креативні, модні ідеї та тенденції.

У чому полягають основні переваги меблів з МДФ:

  • презентабельний, естетичний зовнішній вигляд;
  • гігієнічність;
  • термостійкість;
  • світлостікість;
  • вологостійкість;
  • низька теплопровідність;
  • стійкість до забруднень;
  • висока міцність на стирання;
  • несприйнятливість до різних миючих і поліруючих засобів побутової хімії;

Меблі з МДФ виробництва фірми «Мед» це не тільки каркаси меблів, але і фасади, і декоративні панелі на стінах тощо. Функціональність, креативні рішення конструкції і широкий вибір яскравих кольорів – основні характеристики даного матеріалу. Ви зможете замовити будь-які меблі, втіливши всі свої найсміливіші ідеї і задумки. Наше виробництво оснащене сучасним технічним обладнанням, яке може виконати дизайн будь-якого рівня складності. Меблі з МДФ це не тільки практичне, але й екологічне рішення, за доступними і прийнятними цінами.

Якщо Ви бажаєте зробити замовлення, або отримати будь-яку додаткову інформацію, звертайтеся до наших менеджерів, які з радістю дадуть відповідь на всі Ваші питання, а також зорієнтують в ціновому співвідношенні.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑