Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Виготовлення корпусних меблів

(068) 277-97-97

Написати нам

Виготовлення корпусних меблів - один з провідних напрямків діяльності фірми «Мед». Затишний будинок або престижний офіс, це не тільки предмети інтер'єру і окремі аксесуари, а й меблі, які повністю відображають особливий, неповторний стиль і додають особливого настрою. Пропонуємо своїм клієнтам виготовлення корпусних меблів: кухні, дитячі, вітальні, спальні та офісні меблі. Наші фахівці забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви зможете підібрати меблі в будь-якому стилі, починаючи модерновим дизайном і закінчуючи традиційною класикою. При оформленні замовлення, ми врахуємо всі Ваші побажання і вимоги. Вся корпусні меблі, які виготовляються нашою фірмою повністю відповідають всім необхідним стандартам безпеки і якості, а також мають гігієнічні сертифікати. Ми використовуємо новітні прогресивні технології та сучасне обладнання.

Корпусні меблі - представляє собою меблі, які складаються з окремих жорстких частин. Тобто, ми пропонуємо виготовлення комодів, шаф, пеналів, стелажів, тумб і столів. Виготовляємо корпусні меблі з МДФ і натурального дерева. Про переваги виробництва корпусних меблів, використовуючи в якості сировини натуральне дерево, багато говорити не варто. Природна краса текстури, екологічна чистота продукту, простота і легкість догляду - всі ці якості важливі, і як і раніше приваблюють велику кількість клієнтів. Меблі з натурального дерева виготовляються з твердих і м'яких порід, які надають сприятливий біоенергетичний ефект, що має позитивний вплив на настрій і самопочуття власників подібних меблів.

Виготовлення корпусних меблів з будь-якого масиву дерева, вимагає делікатного й уважного ставлення. Наше виробництво, а саме його технологічні здібності, виключають ймовірність будь-яких деформацій, а також дозволяють виготовляти будь-які об'єкти, з безліччю вимог. Усі Ваші побажання і найменші деталі будуть виготовлені. Окремою послугою в області виробництва корпусних меблів з натурального дерева, ми пропонуємо нашим клієнтам, нанесення різних візерунків і художніх елементів за допомогою лазерної обробки. Подібне оформлення надасть меблі дійсно унікального та ексклюзивного вигляду.

Виготовлення корпусних меблів на замовлення. У нас ви зможете підібрати і замовити виготовлення корпусних меблів за найвигіднішими цінами. Ми гарантуємо якість кінцевого продукту і швидкі терміни виконання. Продукція, виготовлена за індивідуальним замовленням, обов'язково підкреслить Ваш власний неповторний і унікальний стиль.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑