Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Офісні меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Виробництво офісних меблів - одне з провідних напрямків діяльності фірми «Мед». Ми пропонуємо своїм клієнтам виготовлення якісної офісної меблі різного дизайну за індивідуальним замовленням. Наша фірма пропонує найвигідніші ціни, оскільки ми є виробниками і працюємо без посередників. Доступні ціни, висока якість роботи і короткі терміни виконання замовлення - все це Ви можете знайти у нас.

Виробництво офісних меблів відбувається на базі сучасного обладнання, яке дозволяє виготовляти корпусні кухонні меблі економ класу, а також престижні, ексклюзивні моделі. Ми пропонуємо виробництво меблів в кабінети керівників, стійки для приймалень, меблі для штатного персоналу, масивні конференц-столи, а також будь-які офісні меблі за індивідуальними проектами. Офісні меблі повинні бути ергономічними, функціональними, міцними і зручними. Особливу увагу слід приділити дизайну, який повинен підкреслювати діловий стиль компанії.

Виробництво офісних меблів має на увазі також вибір якісної сировини. Як правило, офісні меблі використовуються компаніями і фірмами протягом досить тривалого часу. Дуже важливо, щоб матеріал, з якого виготовлені меблі, не шкодив здоров'ю людини. Матеріал повинен відповідати нормам екологічних вимог. Наша фірма має всі необхідні сертифікати безпеки та якості матеріалу. За час роботи у сфері виготовлення корпусних меблів, провівши численні аналізи, що стосуються рівня і напрямку споживчого попиту, наша фірма пропонує клієнтам, самі практичні та функціональні рішення для виробництва офісних меблів. При цьому ми не забуваємо враховувати найголовніше - співвідношення «ціна-якість».

Своїм покупцям, ми пропонуємо прості та вигідні умови замовлення. Наші менеджери забезпечать індивідуальний підхід до кожного клієнта, що допоможе повністю врахувати, а потім відтворити саме ті меблі, які будуть відповідати корпоративному стилю компанії. Ми пропонуємо тільки надійні та якісні меблі, які є зносостійкими і забезпечують тривалий термін експлуатації.

Якщо Ви не до кінця визначилися з вибором офісних меблів, не придумали її дизайн, а також грамотне розташування і зонування, звертайтеся до наших менеджерів, які дадуть Вам повну інформацію стосовно пропонованого асортименту, та всіх особливостей замовлення і цін.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑