Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Торгові меблі

(068) 277-97-97

Написати нам

Правильне розташування товарів суттєво привертає увагу покупців, покращує естетичний вигляд продукції, економить площу торгового приміщення, що досить актуально як для великих гіпермаркетів, так і для невеликих торгових точок, а також являється ефективним інструментом підвищення продажів та збільшення очікуваного доходу. Завдяки зручним та функціональним стелажам, або полицям з'являється чудова можливість якісної демонстрації товарів в оригінальному вигляді. Практичні і барвисті торгові меблі, створюючи сприятливу обстановку для покупців та персоналу різних торгових центрів, гармонійно вписуються в будь-який інтер'єр супермаркетів, а також оригінально й унікально виглядають на території різних магазинів. Якісно виготовлені торгові меблі створюють ефект досконалості, піднімаючи репутацію магазинів, а також споживчі характеристики товарів.

Фірма «Мед» пропонує замовити торгівельне обладнання для різних комерційних об'єктів. Торгові меблі виробництва нашої фірми виготовляється, з урахуванням необхідних євро стандартів якості та екологічної безпеки. Використовуючи сучасне високотехнологічне обладнання, кваліфіковані фахівці фірми «Мед» виготовляють торговельні меблі на замовлення самої різноманітної конфігурації та розмірів.

Пропонуємо послуги досвідчених дизайнерів, які оперативно та якісно розроблять різні моделі торгових меблів, відповідно до принципів мерчендайзингу, а також враховуючи масу, розміри та колірну гамму наданих товарів. Професійно підібране та правильно встановлене торгове обладнання допомагає зосередити увагу клієнта на широкому асортименті продукції, а також на її споживчих властивостях, крім цього подібне устаткування являється результативним способом залучення клієнтів, оскільки торгові меблі здатні ефективно виконувати функцію зовнішньої реклами, не займаючи додаткового місця.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑