Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Меблі для аптек

(068) 277-97-97

Написати нам

Меблі для аптек

Фірма «Мед» виготовить на замовлення для Вашої аптеки якісні меблі, які будуть функціональними в експлуатації, простими в застосуванні, та прослужать досить довго, радуючи не тільки Вас, але й Ваших клієнтів. Досвід наших професійних фахівців та кваліфікованих майстрів, а також наявність високотехнологічного сучасного обладнання, дозволяє запропонувати Вам щонайширше різноманіття конструктивних рішень.

Пропонуємо на замовлення спеціалізовані меблі для торгових аптечних майданчиків (касові прилавки, різне торгове обладнання, у відповідності із сучасним європейським дизайном на основі стелажних систем), ергономічні меблі для лікувальної косметики, а також функціональні меблі для матеріальних кімнат (стелажі і шафи, спеціалізовані аптечні тумби та полки, столи і т. д.). Крім цього, пропонуємо замовити ексклюзивні меблі за індивідуальними ескізами для завідуючих аптеками (робочі столи, шафи, тумби і т. д.). Для мережевих аптек дизайнери нашої фірми готові розробити індивідуальний та ефективний стиль, відповідно до необхідних євро стандартів якості, безпеки та екологічності. Меблі для аптек під замовлення ефективно та дієво підкреслять корпоративний стиль будь-якої аптеки. Професійні фахівці нашої фірми пильно стежать за новинками в модифікації торгового постачання, розробляючи макети аптечного обладнання тільки відповідно, з останніми тенденціями сучасного бізнесу, дотримуючись основної мети: клієнтам та замовникам надати сучасні, якісні, та функціональні меблі для аптек.

Виробляємо високоякісні меблі для аптек в точно зазначений термін реалізації, за допомогою власних, автоматизованих, передових технологій із високоміцного, надійного матеріалу – екологічно чистого ДСП та МДФ, а також натуральної, екологічно чистої деревини.

Замовивши меблі для аптек у нас, Ви залишитеся задоволені співпрацею із фірмою «Мед»! Здійснити замовлення можна в менеджерів, за вказаними телефонами.

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑