Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Прилавки похилі

(068) 277-97-97

Написати нам

Прилавки похилі

Прилавки похилі – це незамінне торгово-виставкове обладнання для різноманітних магазинів, аптек, ювелірних салонів та торгових павільйонів, а також для різних виставкових залів.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення торгові меблі у великій кількості та різноманітності. Власне, сучасне обладнання, універсальний, екологічно чистий, високоякісний матеріал, дозволяють ефективно реалізовувати будь-які дизайнерські ідеї. Прилавки похилі виробляються на замовлення, із урахуванням розмірів та побажань замовника. Торговельне постачання виготовляється професійними та досвідченими фахівцями в деревообробному цеху фірми «Мед», за допомогою сучасних автоматизованих технологій.

Прилавки являються найбільш актуальною формою торгівельного обладнання – вони естетичні, прості та зручні у використанні. Прилавки похилі являються відмінним рішенням, для максимального розміщення та огляду пропонованого товару. Як правило, прилавки складаються із двох частин – верхньої та нижньої. Нижня частина прилавка, традиційно служить для складування товарів, а верхня частина призначена для викладки наданої продукції (засклені прилавки), а також для обслуговування клієнтів (касові прилавки). Засклену верхню частину прилавків використовую для раціонального та вигідного представлення товарів. У засклених прилавках піддон для викладки виробів, по потребі, виготовляють похилим, або ступенями. Пропонуємо замовити прилавки похилі, із застосуванням різного роду матеріалів – ДСП, МДФ та скло. При виготовленні торгових меблів застосовуємо тільки якісні матеріали та надійну фурнітуру.

Правильно підібрані розміри, комбінації колірних рішень та моделі похилих прилавків стануть гармонійним продовженням дизайну кожної торгової точки. Професійні дизайнери фірми «Мед» спроектують прилавки, виходячи із розмірів торгової площі та фірмового стилю магазину. Підбір кольору під вивіску торгового салону буде додатковим акцентом та допоможе кращому зоровому запам'ятовуванню Вашого магазину. Ви отримаєте індивідуальне дизайнерське рішення, розроблене спеціально для Вашого бізнесу. Ціна на прилавки похилі залежить від використовуваних матеріалів, розмірів та конфігурацій торгових меблів. Здійснити замовлення можна в менеджерів фірми «Мед».

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑