Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Стелаж універсальний

(068) 277-97-97

Написати нам

Стелаж універсальний

Стелаж універсальний, реалізований у фірмовому стилі магазину, дозволить ефективно та незвично оформити будь-який торговий зал, створюючи в ньому особливу атмосферу для відвідувачів. Як правило, стелажі використовуються для виставки та продажу товарів. Універсальний стелаж може бути застосований для будь-якого виду продукції, що продається. Подібне торгове обладнання вживається для дієвої демонстрації, викладки та захисту найрізноманітніших груп товарів, що перебувають у прямій досяжності покупця.

Фірма «Мед» пропонує на замовлення повний комплекс послуг із виготовлення та реалізації торгових стелажів, вітрин, прилавків і т. д. Виробляємо торгові меблі на власному, автоматизованому, високотехнологічному устаткуванні, використовуючи високоякісну, екологічно чисту сировину. За бажанням замовника розробляємо унікальну та неповторну конструкцію стелажів в корпоративному стилі. Надаємо на вибір матеріал (ДСП і МДФ), а також колірне рішення обробки маємо можливість забарвити стелаж універсальний в будь-яку бажану Вами колірну палітру. Пропонуємо замовити торгові стелажі за індивідуальними проектами – стелажі найрізноманітніших форм, конструкцій, розмірів та варіацій.

Професійні дизайнери допоможуть Вам не розгубитися у великій різноманітності та вибрати саме той варіант, який найбільше відповідає Вашому товару. Кваліфіковані фахівці фірми «Мед» не тільки якісно та швидко виконають замовлення по виготовленню торгових стелажів, але й, за необхідності, додатково проконсультують Вас в питаннях мерчандайзингу. Таким чином, придбання якісного, відповідного Вашим запитам, універсального стелажа – відмінне грошове вкладення, що веде до значного підвищення Вашого прибутку.

Стелаж універсальний від виробника фірми «Мед» відрізняється тривалим терміном служби, подібні меблі дуже зручні в експлуатації. Європейська якість торговельних меблів, в поєднанні із вигідною ціною та мінімальними термінами реалізації – все це можна знайти у нас!

(068) 277-97-97

Написати нам

Вгору ↑