Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Обробка на верстатах з ЧПУ

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Виробниче підприємство фірма "МЕД" пропонує спектр професійних послуг з виробництва і обробки виробів з деревини (вагонки, паркету, декоративних дощок, багета, вікон, дверей, меблів), поліетиленової плівки, органічного скла та інших матеріалів на верстатах з числовим програмним управлінням (ЧПУ). Також пропонується акуратне і точне нанесення лазерного гравірування на матеріали різного виду (включаючи камінь, скло); облицювання меблів плівкою.

У нашому технічному арсеналі присутні:

  • автоматичний вакуумний прес;
  • деревообробний чотиристоронній стругальний верстат з ЧПУ;
  • вакуумний прес для гнутих фасадів;
  • лазерний верстат з ЧПУ;
  • деревообробний фрезерний верстат з ЧПУ;
  • оціліндровочний верстат;
  • стрічкова пилорама;
  • модульна сушка "Сіона".

Обробка на верстатах з ЧПУ дозволяє настроювати і виставляти режими автоматичної і напівавтоматичної обробки, задавати параметри якості виробу, максимально чітко виконувати навіть найскладніші технічні елементи в обробці без втручання людини. Верстати обслуговують майстри вищої кваліфікації з тривалим досвідом роботи. Головна перевага використання верстатів з ЧПУ - гарантована висока якість продукції, а також 100% відповідність товару всім заданим параметрам і вимогам.

Наші фрезерні та лазерні деревообробні верстати дозволяють виготовляти й обробляти продукцію високої європейської якості з дотриманням всіх екологічних і санітарно-гігієнічних норм. Будівельні матеріали, предмети меблів та інші дерев'яні вироби завжди виконані з філігранною точністю, красиво та без будь-яких вад.

З приводу замовлень на виготовлення та обробку продукції на верстатах новітнього покоління звертайтесь за вказаною на сайті контактною інформацією до менеджерів торгового чи виробничого відділу. Фірма "МЕД" завжди гарантує високу якість своєї роботи, а також надає своїм клієнтам найкращий сервіс за найдоступнішими цінами. Увесь спектр послуг надається у максимально короткий термін на умовах повної передоплати.

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑