Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Обробка на фрезерному станку з ЧПУ

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Обробка на фрезерному станку з ЧПУ

Фірма «Мед» пропонує послуги виготовлення і реалізації різних видів пиломатеріалів. Виконуємо на замовлення різноманітні фрезерні роботи по дереву (м'яких і твердих порід), фанері, ДСП, МДФ, акрилу і т.д. Фрезерна обробка дерева із великим успіхом застосовується для серійного виробництва столярних виробів, дверей і дверних накладок, корпусних меблів, меблевих фасадів, для виготовлення паркету, сходів, сувенірної продукції, елементів декору та зовнішньої реклами, криволінійний розкрій ДСП, пластмас, і т. д.

Сучасні фрезерні верстати для деревообробки та деревообробні фрезерні верстати з ЧПУ дозволяють виконати замовлення будь-якого рівня складності із фрезерування, нанесення фігурних написів та візерунків, гравірування, виготовлення фризів, верстатної різьби по дереву і т. д. Фрезерна обробка дерева забезпечує можливість обробки навіть дуже точних дрібних елементів різьблення.

Характеристики деревообробних фрезерних верстатів ЧПУ:

  • простота в управлінні і обслуговуванні;
  • компактність розмірів – у виробництві не потребують великих площ;
  • великий вибір додаткових опцій;
  • висока продуктивність;
  • надійна система ЧПУ;
  • дистанційна система управління, за допомогою пульта;
  • автоматичне змащення гвинтів;
  • широкий спектр застосування

Власна продуктивна база, багаторічний досвід роботи кваліфікованих фахівців фірми «Мед», високотехнологічне автоматизоване обладнання і якісна сировина дозволяє виконати широкий спектр послуг якісно і в найкоротші терміни. Пропонуємо роботу з такими деревними породами, як ялина, сосна, ясен і дуб. Виконуємо на замовлення фрезерну обробку дерева, як із власної сировини, так і з матеріалу клієнта. Гарантуємо надійний та якісний продукт за конкурентоспроможними цінами. Постійним клієнтам пропонуємо вигідні умови співпраці та гнучку систему знижок.

Якщо Ви хочете скористатися послугами фірми «Мед» зв'язуйтеся з менеджерами нашої компанії, які нададуть Вам всю необхідну інформацію з питань замовлення та оплати.

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑