Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Обробка на лазерному станку з ЧПУ

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Обробка на лазерному станку з ЧПУ

Лазерна обробка одна із сучасних технологій, яка знаходить все частого застосування для обробки і прикрашання різноманітних матеріалів. Наша фірма пропонує послугу виконання лазерної обробки по дереву, металу, оргсклу, пластику, дзеркалу. Дана технологія по праву визнана передовою, особливо, якщо необхідно зробити чіткий контурний розкрій на перерахованих вище матеріалах. Робочим інструментом лазерного різання є вузько направлений лазерний промінь, потужність якого точно задана і постійно контролюється. Лазерний промінь, з високим ступенем точності, чітко і якісно виконує нанесення найскладніших геометричних та художніх форм. Можливе виконання, як на різних видах поверхонь, так і на досить об'ємних виробах.

Ще до недавнього часу послуга лазерної обробки була рідкістю. Однак, застосування цієї технології гарантує гравірування різноманітних деталей з найвищою точністю, при цьому зовсім не потрібна додаткова обробка лінії різу. У виробництві використовується спеціальне програмне забезпечення, за допомогою якого, можливо в короткі строки створювати різні технологічні програми для лазерного гравірування, при цьому можна з легкістю імпортувати різноманітну графічну інформацію, тобто ескізи, проекти, креслення і т.д. Лазерна обробка та гравірування дерев'яних поверхонь використовується для створення різноманітних табличок, плакеток, покажчиків, бізнес сувенірів, номерків, зображень (картин, портретів і т.д.).

Ключовим моментом, в нанесенні якісного і чіткого гравіювання, є тип використовуваної деревини, а також безпосередньо рівень її обробки. За допомогою даної технології Ви зможете замовити виробництво ексклюзивних і унікальних предметів, які вигідно вирізняються від шаблонних табличок і зображень. Послуга «лазерна обробка» фірми «Мед» пропонує наступний спектр лазерно-гравірувальних послуг:

  • Векторне різання будь-якого рівня складності
  • Якісне і чітке гравіювання по дереву, дзеркалу, оргсклу, металу та інших матеріалах
  • Виготовляємо номерки, таблички, покажчики, плакетки і т.д.
  • Різноманітні лазерно-гравірувальні послуги (нанесення геометричних та художніх малюнків)

Вартість послуги лазерної обробки вираховується в індивідуальному порядку. При цьому враховується вартість матеріалу, загальна площа гравіювання, а також товщина і тип матеріалу, на якому виробляється лазерне гравіювання. Наша фірма додатково пропонує послуги дизайнера, який допоможе Вам розробити оригінальний і неповторний дизайн. Якщо ж у Вас в наявності вже є вихідні файли, ми приймаємо їх у векторному вигляді Adobe Illustrator, Corel Draw і інш. (у разі, зображення представлене в будь-якому іншому вигляді, його векторизація також включається у загальну вартість послуги).

З питань замовлення, або за додатковою інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑