Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Лазерна різка

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Лазерна різка

Мале виробниче підприємство фірма «Мед» пропонує Вам виготовлення на замовлення виробів з дерева, пластмаси та інших матеріалів із застосуванням сучасного лазерного обладнання і технологій. Лазерна різка – це точна, бездротова обробка матеріалу, при якому дотримується особлива чіткість граней виробу. Різка лазером виконується в спеціально обладнаних цехах та майстернях із підібраним освітленням. Робота вирізається за попередньо складеним та схваленим замовником макетом.

При обробці виробів з матеріалів різного роду та походження за допомогою лазера можна заощадити не мало часу, що в результаті призводить до виконання роботи в кілька разів швидше. МПП фірма «Мед» пропонує Вам оперативний, якісний і доступний сервіс з виконання лазерного різання різних матеріалів і виробів, наприклад:

  • таблички;
  • цінникотримачі для супермаркетів, магазинів;
  • підставки для телефонів, взуття, біжутерії в торгових центрах;
  • подарункові кубки;
  • номерки для гардероба в нічних клубах, театрах, фітнес центрах та ін.;
  • рекламна і сувенірна продукція і т. д.

Наші фахівці з легкістю та задоволенням складуть Вам детальний макет виробу за Вашим замовленням, підберуть якісний і надійний матеріал, виконають точну і акуратну нарізку виробу будь-якої складності.

 

Лазерне різання від майстрів виробничого підприємства фірми «Мед» – це якісний європейський сервіс за доступними українськими цінами, гарантія бажаного результату, виконання роботи в строк, а також найвищий рівень майстерності. Крім виконання нарізки виробів за допомогою лазера, наше підприємство пропонує Вам найширший спектр послуг з обробки та виготовлення виробів з різних матеріалів (пластмаси, дерева, металу тощо) на верстатах з числовим програмним управлінням (ЧПУ).

(097) 990-76-40

trafaret@med-plast.com.ua

Написати нам

Вгору ↑