Фірма "МЕД"
Приватне підприємство

Пакет майка

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Пакет майка

Пакет «майка» - один з найбільш популярних і затребуваних різновидів пакету з ручками. Саме завдяки своїй характерній формі, пакет і отримав свою оригінальну назву. Наша компанія пропонує виробництво і реалізацію пакетів «майка» за найбільш вигідними цінами. За багато років роботи в цій сфері ринку ми придбали не тільки величезний досвід, але й істотну клієнтську базу, яка постійно поповнюється новими Замовниками та клієнтами. Виробничі цехи нашої фірми оснащені сучасним високотехнічним обладнанням, за допомогою якого ми можемо випускати великі тиражі пакетів, незалежно від рівня складності замовлення. Виробниче обладнання повністю автоматизоване, проте, всі етапи виробництва ретельно контролюються досвідченими співробітниками, що в свою чергу повністю виключає ймовірність браку і гарантує випуск продукції найвищої якості.

Пакет «майка» - характеризується невеликою вагою і товщиною, але з високим рівнем місткості та міцності. Велика місткість пакету реалізується також за рахунок бічних складок. Пакет такого типу вважається одним з найбільш економічно вигідних варіантів упаковки і тому знаходить широкого застосування в роздрібній торгівлі для упаковування продуктів харчування, промислової, текстильної продукції, побутової техніки і т.д. На сьогоднішній день, складно уявити торговий центр або магазин без фірмового пакета з нанесеним логотипом або зображенням. Такий маленький предмет робить наше життя більш комфортним та зручним. Легка вага, місткість, тривалий термін експлуатації, приємний зовнішній вигляд - всі ці показники роблять даний продукт привабливим для безлічі замовників.

Пакет «майка» випускається з поліетилену низького тиску (ПНД або HDPE) в широкій колірній гамі, різних розмірів (максимальна ширина - 450 мм, максимальна довжина - 800 мм, товщина - від 10 до 40 мкм), з можливістю нанесення фірмового логотипу, символіки або будь-якого іншого зображення. Пропонуємо нанесення від 1 до 6 кольорів. На фірмі працює відділ дизайнерів, який складе і розробить для Вас унікальний оригінал макет проекту, у відповідності з усіма побажаннями та вимогами клієнта.

Розроблений нами дизайн максимально точно буде відображати корпоративний стиль Вашого підприємства або організації. Вартість пакетів розраховується відповідно з такими параметрами:

  • Загальний тираж
  • Щільність і розмір пакету
  • Складність виготовлення
  • Розробка дизайну
  • Кількість нанесених
  • Односторонній чи двосторонній друк логотипів

(067) 468-20-20, (067) 395-41-88

Написати нам

Вгору ↑